لیست استثناء آنتی ویروس | اضافه کردن فایل و پوشه به exclusions آنتی ویروس

اضافه کردن فایل به لیست استثناء آنتی ویروس

اعتماد سازی کرک برنامه ها برای آنتی ویروس سیستم | استثناء فایل ها در آنتی ویروس

 لیست استثناء آنتی ویروس: معمولا آنتی ویروس ها برای شناسایی ویروس ها و بد افزار ها، به صورت  خودکار فایل های کامپیوتر شما را اسکن می کنند.اما گاهی پیش می آید که آنتی ویروس ها به اشتباه، کرک برنامه ها و بازی های کامپیوتری و حتی  فایل هایی که با آنها سر و کار دارید را به خاطر مشکوک بودن به ویروس پاک می کند.

با پاک شدن  کرک بازی و برنامه ها توسط آنتی ویروس ها باعث غیرفعال شدن و حذف رجیستر آنها می شود.در این شرایط  شما امکان استفاده از بازی و برنامه هایی که کرک شده اند را ندارید و از شما درخواست کرک یا کد لایسنس می شود.حال شما نیاز به روشی دارید که بتوانید کرک برنامه ها و بازی ها و حتی فایل ها را در لیست استثناء آنتی ویروس قرار دهید تا از پاک شدن آنها توسط آنتی ویروس جلوگیری شود. در ادامه این مقاله شما را با روش قرار دادن فایل ها در لیست استثناء آنتی ویروس ها، آشنا خواهیم کرد.برای حمایت از ما،  عضو شبکه های اجتماعی زیر شوید و تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.(exclusions antivirus)

یوتیوب اکسیر علماکسیر علمویدیو آموزشی آپارات اکسیر علمتوییتر اکسیر علمفیسبوک اکسیر علمکانال اینستاگرام اکسیر علم - پست آموزش ساخت لینک دانلود مستقیم گوگل درایوکانال تلگرام اکسیر علم پست جدید گوگل درایو

ویدیو آموزش قرار دادن کرک برنامه و کرک بازی در لیست exclusions آنتی ویروس ویندوز

تو این ویدیو آموزشی یاد میگیری که چطوری کرک برنامه و بازی و حتی فایل های ویندوز را در لیست استثناء آنتی ویروس قرار بدی تا توسط آنتی ویروس اسکن و حذف نشود.

 

 

 

اکسیر علم شما را به دیدن ویدیو آموزش استثناء کردن فایل در آنتی ویروس، در کانال یوتیوب دعوت می کند.

اضافه کردن فایل و پوشه به لیست استثناء آنتی ویروس

exclusions فایل ها در لیست آنتی ویروس
قرار دادن فایل ها به لیست exclusions آنتی ویروس

آنتی ویروس ها بعد از نصب و فعال سازی به صورت پیش فرض فایل های شما را اسکن می کنند تا از وجود تهدید ها و ویروس ها جلوگیری شود.معمولا فعالیت آنتی ویروس ها در پس زمینه ویندوز انجام می شود تا در صورت وجود هر گونه ویروس ،کرم ها ، تروجان، فایل های مخرب و هر عاملی که باعث آلودگی ویندوز می شود، شناسایی و پاکسازی شوند.گاهی آنتی ویروس ها، کرک برنامه ها، بازی ها و فایل های patch را به عنوان تهدید ارزیابی می کنند و پس از شناسایی، حذف و یا در لیست قرنطینه قرار خواهند گرفت.اما کاربران ویندوز تمایل دارند که کرک برنامه و بازی ها را در لیست مجزا آنتی ویروس قرار دهند تا آنتی ویروس آنها را اسکن یا حذف نکند.در ادامه این مقاله روش استثنا کردن کرک برنامه و بازی ها، برای سه آنتی ویروس محبوب را به شما آموزش می دهیم.  

استثنا ء کردن فایل و پوشه در آنتی ویروس ویندوز دینفدر Windows Defender

قرار دادن فایل و کرک بازی و برنامه در لیست سفید exclusions آنتی ویروس ویندوز دینفدر
استثنا قرار دادن فایل و کرک برنامه و بازی در آنتی ویروس ویندوز دیفندر

آنتی ویروس Windows Defender به طور پیش فرض همراه ویندوز 10 نصب می شود.این آنتی ویروس در پس زمینه ویندوز اجرا می شود و وظیفه اسکن فایل ها و شناسایی بد افزار و ویروس ها را بر عهده دارد. آنتی ویروس Windows Defender در صورت شناسایی فایل های مخرب و ویروس ها، آن ها را حذف یا در لیست قرنطینه قرار می دهد.آنتی ویروس ویندوز دیفندر قابلیتی به نام Exclusions دارد که می توانید فایل ، پوشه، و حتی کرک برنامه  و باز ها را در لیست استثناء آنتی ویروس قرار دهید تا توسط  ویندوز دینفدر اسکن نشود.برای قرار دادن فایل ها در لیست استثناء آنتی ویروس ویندوز دینفدر،  مراحل زیر را انجام دهید.(exclusions antivirus)

 1. ابتدا منو start ویندوز 10 را کلیک کنید و وارد بخش Settings شود.
 2. پس از ظاهر شدن پنجره Windows Settings بر روی گزینه Update & Security کلیک کنید.
 3. در پنجره windows Update در پنل سمت راست بر روی windows Defender کلیک کنید در برخی از ورژن ها گزینه Windows Security نوشته شده است.با کلیک بر روی آن وارد بخش Windows Security شوید.
 4. سپس بر روی Open Windows Defender Security Center کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات Windows Defender شوید.
 5. حال می توانید بر روی گزینه Virus & threat Protection کلیک کنید.
 6. در پنجره بعدی بر روی Virus & threat protection settings کلیک کنید.
 7. حالا به بخش Exclusions رفته و بر روی Add or remove exclusions کلیک کنید.
 8. با کلیک بر روی Add or remove exclusions می توانید چهار نوع استثنا را تعیین کنید که شامل File،File type،Folder،process می باشد.
exclusions فایل و پوشه در لیست آنتی ویروس ویندوز دیفندر
استثناء کردن فایل در لیست آنتی ویروس ویندوز دیفندر

استثنا ء کردن فایل و پوشه در آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky

قرار دادن فایل و کرک بازی و برنامه در لیست سفید آنتی ویروس کسپرسکی
آنتی ویروس کسپرسکی-exclusions فایل ها

آنتی ویروس Kaspersky جزئی از نرم افزار های ویروس یابی ویندوز می باشد که باید بر روی سیستم نصب و فعال سازی شود تا امنیت سیستم شما بیشتر شود. Kaspersky مثل بقیه آنتی ویروس ها در پس زمینه ویندوز اجر می شود و وظیفه آن شناسایی و پاک سازی فایل های مخرب، بدافزارها، ویروس، تروجان، کرم ها و … می باشد. آنتی ویروس Kaspersky  در صورت شناسایی فایل های مخرب  به سرعت آنها را پاک و یا قرنطینه می کند.این آنتی ویروس از قابلیت Exclusions پشتیبانی می کند.و قادرید فایل ها، پوشه ها، کرک برنامه ها و بازی ها را در لیست استثناء Kaspersky قرار دهید. برای قرار دادن فایل ها در لیست استثناء آنتی ویروس Kaspersky  مراحل زیر را انجام دهید.

 1. ابتدا آنتی ویروس کسپرسکی را اجرا کنید.
 2. سپس به بخش settings آنتی ویروس وارد شوید.
 3. در بخش settings به قسمت Threats and Exclusions کلیک کنید.
 4. حال به بخش Manage exclusions کلیک کرده تا وارد پنجره Exclusions شوید.
 5. در پنجره Exclusions بر روی گزینه Add کلیک کنید و مسیر فایل و پوشه مورد نظر خود را با زدن دکمه Browse به آنتی ویروس معرفی کنید. سپس در همان پنجره Exclusions در قسمت Protection components بر روی All Components کلیک کنید تا فایل ها و برنامه ها از اجزای حفاظتی آنتی ویروس مجزا شوند.حال بر روی گزینه Add کلیک کنید.
 6. سپس بر روی OK کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شود.
exclusions فایل در آنتی ویروس کسپرسکی
قرار دادن فایل و کرک برنامه به لیست exclusions آنتی ویروس کسپرسکی

استثنا ء کردن فایل و پوشه در آنتی ویروس در ناد 32

exclusions فایل در آنتی ویروس ناد 32
آنتی ویروس ناد 32

آنتی ویروسESET NOD32  یکی از نرم افزار های محبوب ویروس یابی ویندوز می باشد که سیستم را در برابر فایل های مخرب و ویروس ها حفاظت می کند.برای اینکه امنیت سیستم شما افزایش یابد نیاز دارید که این آنتی ویروس را نصب و فعال سازی کنید. آنتی ویروسESET NOD32 همانند دیگر آنتی ویروس ها در پس زمینه ویندوز اجرا می شود و وظیفه آن اسکن فایل ها و شناسایی بد افزار، ویروس، کرم، تروجان و … می باشد. آنتی ویروسESET NOD32 با شناسایی فایل مخرب و ویروس آنها را به سرعت پاک یا قرنطینه می کند. این آنتی ویروس از قابلیت Exclusions پشتیبانی می کند.و قادرید فایل ها، پوشه ها، کرک برنامه ها و بازی ها را در لیست استثناء ESET NOD32 قرار دهید. برای قرار دادن فایل ها در لیست استثناء آنتی ویروس ESET NOD32  مراحل زیر را انجام دهید.(exclusions antivirus)

 1. ابتدا آنتی ویروس ESET NOD32 نصب و اجرا کنید.
 2. سپس بر روی Setup کلیک کنید و در بخش Computer protection یا advanced setup کلیک کنید و وارد بخش Real-time file system protection یا detection engine شوید.
 3. حال به بخش exclusions کلیک کنید. حال می توانید وارد بخش Edit exclusions شوید.
 4. در پنجره exclusions بر روی Add کلیک کنید.در مرحله بعدی درقسمت path کلیک کنید و آدرس فایل و پوشه خود را مشخص کنید
 5. پس از مشخص کردن مسیر فایل و پوشه بر روی OK کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شود.
استثناء فایل ها و پوشه ها در آنتی ویروس ناد 32
قرار دادن فایل و کرک برنامه و بازی در لیست exclusions آنتی ویروس ناد 32

توجه: لیست استثناء آنتی ویروس

معمولا بالای 90 درصد از فایل هایی که توسط آنتی ویروس شناسایی شده است به عنوان تهدید واقعی است.اگر از کم خطر بودن فایل یا کرک خود مطمئن هستید می توانید آن را در لیست استثنا آنتی ویروس قرار دهید.

توجه:exclusions antivirus

برخی از سایت ها کرک ها و فایل های آلوده را در صفحات سایت منتشر می کنند.ممکن است این کرک ها و فایل های آلوده برای سیستم شما یک تهدید جدی باشد.خیلی از این کرک ها شاید آسیبی به سیستم شما نزسانند اما می توانند از رایانه شما سوءاستفاده های زیادی کنند مانند یک زامبی یا ماینر.

توجه:

استثناء یا مجزا کردن تمامی فایل ها و پوشه ها برای آنتی ویروس باعث می شود که بدافزار ها و ویروس ها وارد سیستم شوند و این شرایط اصلا خوب نیست.(exclusions)

خدمات گرافیکی

خدمات گرافیکی اکسیر علم
خدمات گرافیکی اکسیر علم

برای ارسال سفارشات گرافیکیبه صفحه خدمات گرافیک مراجعه کنید.

گرافیک (تیزر های تبلیغاتی ،ویرایش تصاویر – ویرایش ویدیو -طراحی -تنظیم کیفیت و تکنیک های جدید )

طراحی گرافیکی و ویرایش تصاویر مشتریان،با بهره گیری از جدید ترین تکنیک ها

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت
خدمات طراحی سایت در اکسیرعلم امکان پذیر است. داشتن سایت خوب وبهینه شده و با کارایی مناسب را از اکسیرعلم بخواهید.اکسیرعلم همراه همیشگی شما.

برای درخواست خدمات سایت می توانید به صفحه طراحی سایت مراجعه کنید.

طراحی سایت به صورت واکنشگرا باعث مشاهده تمامی صفحات سایت در تمامی دستگاه ها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *