رفع مشکلات نرم افزارXilisoft Video Converter

رفع خطا های نرم افزارxilisoft video converter

ایرادات نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate

Xilisoft Video Converter: در هنگام استفاده از نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر   ممکن است خطاهایی رخ دهد که باعث شود نرم افزار به خوبی کار نکند و حتی کارایی خود را از دست بدهد.برخی خطا ها به صورت آشکار برای کاربران ظاهر می شود و برخی دیگر از چشم کاربر عادی پنهان می باشند.به طور مثال :به دلیل پر بودن فضای درایوی که ویندوز در آن نصب شده ،نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر نمی تواند به خوبی اجرا شود.این خطاها در هنگام ریموت زدن به سیستم کاربر ،توسط کارشناس هلپ دسک اکسیرعلم تهیه شده و برای عموم کاملا رایگان ارائه شده است.در سایت اکسیرعلم،علاوه بر اینکه مشکلات کاربران را رفع می کنیم،محتوای آموزشی رفع مشکلات سیستمی کاربران را در سایت قرار می دهیم تا  در صورت مواجه شدن با مشکلاتی تکراری ،کاربران بتوانند خطاها را به تنهایی رفع کنند.

مشکلات نرم افزار xilosoft
خطا های مربروط به نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر
 • خطای فضای اشغال شدن درایو:

  پر شدن حجم درایوی که ویندوز نصب می باشد باعث کند شدن سیستم می شود و حتی نرم افزار ها در هنگام اجرا شدن به درستی کار نمی کنند.کاربران می بایست به ظرفیت درایوری که ویندوز در آن نصب شده توجه کنند و همیشه ظرفیت درایو را بررسی کنند تا در صورت پر بودن فضا آن را بهینه سازی کنند.

  low disk space windows10
  کم بودن فضای درایو در ویندوز 10

راه حل:

کاربران می توانند با حذف کردن فایل های غیر ضروری و با  پاک کردن پوشه Temp  فضای اشغال شده را بهینه کنند.

توجه:

فایل های غیر ضروری را با دقت پاک کنید.

 • خطای رجیستر نشدن نرم افزار Xilisoft Video Converter :

خطای دیگری که در هنگام استفاده از نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر ظاهر می شود به دلیل رجیستر نشدن نرم افزارمی باشد،که با پیغام “مرا اکتیو کن” رو برو می شوید.این خطا زمانی ظاهر می شود که شما از حالت تریال(آزمایشی) نرم افزار استفاده می کنید و بعد از به اتمام رسیدن مدت زمان نسخه آزمایشی،تمامی کارایی نرم افزار قفل می شود و دیگر نمی توانید از نرم افزار استفاده کنید.

رجیستر نشدن نرم افزار Xilisoft Video Converter
رجیستر نشدن نرم افزار Xilisoft Video Converter

راه حل :

معمولا در تهیه نرم افزار،فایل کرک برای فعالسازی نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر وجود دارد که می توانید برای اکتیو کردن نرم افزار از آن استفاده کنید.

توجه :

اگر در فعالسازی نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر به مشکل برخوردید می توانید از خدمات helpdesk سایت اکسیرعلم برای رفع مشکلات استفاده کنید.

با ارسال مشکلات خود به کارشناسان ما ،ایرادات را رفع کنید.

از طریق منو سایت،به صفحه خدمات Help desk مراجعه کنید.

 • غیر فعال شدن رجیستر نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر :

  خطای دیگری که در هنگام استفاده از نرم افزار اتفاق می افتد این است که،گاهی اوقات برای کابر اتفاق افتاده که نرم افزار مشکل رجیستر دارد یعنی اکتیو بودن آن غیر فعال شده و با پیغام وارد کردن کد فعالسازی برای کاربر ظاهر می شود.این مورد زمانی اتفاق می افتد که سیستم شما به اینترنت متصل باشد و نرم افزار هابه صورت خودکار آپدیت شوند.در این هنگام ممکن است بعد از بروزرسانی نیاز به کد فعالسازی داشته باشید.حتی در برخی موارد نرم افزار ها به دلیل اتصال به اینترنت به سایت سازنده خود متصل شده و کد فعاسازی آن غیرفعال می شود و نیاز به کد اصلی برای رجیستر شدن داشته باشند.

  غیر فعال بودن نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر
  غیر فعال بودن نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر

راه حل :

برای حل این مشکلات، اتصال نرم افزار  به اینترنت را از طریق فایروال متوقف کنید تا دیگر نرم افزارها بعد از رجیستر شدن،دوباره کد رجیستر را برای فعاسازی از شما نخواهد.

 • نصب بودن چندین آنتی ویروس:

گاهی اتفاق افتاده که کاربران به خاطر افزایش امنیت ویندوز، چندین آنتی ویروس نصب می کنند اما این کار باعث می شود که سیستم دچار تداخل شود و کارایی خود را از دست بدهد و حتی عملکرد و سرعت ویندوز به شدت کاهش پیدا کند. این مورد را توسط کارشناس هلپ دسک در هنگام ریموت زدن به سیستم یکی از مشتریان سایت اکسیرعلم مواجه  شدیم و مشکل را برررسی کردیم و اشکلات را رفع کردیم.

تداخل آنتی ویروس با نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر
نصب چند آنتی ویروس در ویندوز و تداخل با زیلی سافت ویدئو کانورتر

راه حل :

از یک آنتی ویروس قوی برای امنیت و حفاظت سیستم خود استفاده کنید و از نصب چندین آنتی ویروس در سیستم عامل خود جدا خودداری کنید.

برای نصب و فعالسازی آنتی ویروس از کارشناس ما کمک بگیرید.

 • چرا تبدیل فایل ها در زیلی سافت ویدئو کانورتر انجام نمی شود؟

  این سئوال خیلی از کاربران در هنگام استفاده از نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate می باشد.گزارشی که به سایت ما بابت تبدیل نشدن فایل ها ارسال شد این بود که تبدیل فایل ها انجام نمی شود. به طور واضح ،کاربران در هنگامی که بر روی دکمه start  برای تبدیل شدن فایل ها کلیک می کنند،متوجه می شوند که اصلا تبدیل فایل انجام نمی شود و مراحل تبدیل فایل در همان ابتدای کار مکث طولانی می کند و در همان حالت می ماند.

  تبدیل نشدن فرمت ها در زیلی سافت ویدئو کانورتر
  تبدیل نشدن فرمت ها در زیلی سافت ویدئو کانورتر

راه حل :

بهترین راه حل این می باشد که کاربران می بایست نرم افزار اجرای فرمت فایل ها را بر روی سیستم خود نصب کنند.از طریق سایت اکسیرعلم در هنگامی که به سیستم کاربر ریموت زدیم و کاربر به ما نشان داد که میخواهد فایل ویدیوی خود را تبدیل فرمت کند و مراحل تبدیل انجام نمی شودو بسیار کلافه شده است .

پس از بررسی ها متوجه شدیم که نرم افزار پلیر در ویندوز کاربر نصب نیست و سیستم نمی تواند فرمت ویدیویی را اجرا کند به همین دلیل ما سریعا نرم افزار پلیر را نصب کردیم و بعد از نصب پلیر در ویندوز،دوباره تبدیل ویدیو را در نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate تست کردیم و ویدیو با موفقیت تبدیل شد.پس نتیجه میگیریم، برای تبدیل فرمت ها در ویندوز می بایست نرم افزار اجرایی آن فرمت فایل را در ویندوز نصب کنیم تا نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر به خوبی تبدیل فرمت ها را پردازش کند و به خوبی مراحل تبدیل فرمت انجام شود.

اگر مشکلی در تبدیل فرمت ها دارید به کارشناس ما پیام دهید.

 • فعال بودن قابلیت  GPU :

  قابلیت GPU برای رندر کردن کار های گرافیکی می باشد و این قابلیت برای سیستم هایی است که برای کارهای گرافیکی بسیار سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.معمولا کاربرانی که با کار های سه بعدی و طراحی های سه بعدی سر و کار دارند از این قابلیت بهره می برند.بررسی هایی که در هنگام تبدیل نشدن فایل ها در نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر انجام دادیم متوجه شدیم که این قابلیت در نرم افزار ممکن است فعال باشد و کاربران نتوانند تبدیل فرمت را انجام دهند.

  قابلیت GPU در نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر
  قابلیت GPU در نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر

راه حل :

بهتر است به بخش تنظیمات نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر مراجعه کنید و قابلیت GPU را غیر فعال کنید.

 • مشکل زیرنویس نشدن ویدیو در نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر

  گاهی کاربران نیاز دارند که زیرنویس را برای فیلم های خود اضافه کنندو همانطور که می دانید نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate زیرنویس فیلم و ویدیو هم انجام می دهد.در برخی موارد کاربران با مشکل زیرنویس نشدن فیلم مواجه می شوند و زیرنویس فیلم به خوبی در ویدیو اضافه نمی شود.

  زیرنویس نرم افزار xilisoft video converter
  زیرنویس نرم افزار xilisoft video converter

راه حل:

برای رفع مشکل زیر نویس از گزینه use user-defined style در پنجره Effect در بخش subtitles فعال کند تا کارکتر های زیرنویس در ویدیو شما به صورت علامت های ناشناس ظاهر نشود. اگر مشکل شما حل نشد، سعی کنید نرم افزار مربوط به زیرنویس کردن فیلم و ویدیو را در ویندوز خود نصب کنید.با این کار اجرای پسوند .srt زیرنویس ها در نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate به خوبی انجام می شود و مراحل اضافه شدن زیرنویس به فیلم بدون مشکل در خروجی فیلم ادغام می شود.

 • ویروسی شدن ویندوز و خوب کار نکردن نرم افزار Xilisoft

  با ویروسی شدن ویندوز ممکن است برخی فایل های برنامه ویروسی شده باشد و نرم افزار به خوبی کار نکند.در بعضی مواقع نرم افزار اصلا اجرا نمی شود.حتی ویندوز هم دچار ایراداتی می شود که کاربر نمی تواند نرم افزار های را اجرا کند.

  ویروسی شدن نرم افزار xilisoft video converter
  ویروسی شدن نرم افزار xilisoft video converter

راه حل:

ابتدا با نصب آنتی ویروس قوی و با اسکن کردن کامل ویندوز،ویروس ها را از سیستم پاک کنید و بعد نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر را از ویندوز Uninstall کنید و سپس دوباره نرم افزار را نصب و فعالسازی کنید.

توجه :

اگر قادر به ویروس یابی سیستم خود نیستید از کارشناس سایت ما کمک بگیرید.

سایت سازنده

راهنمای نصب و فعالسازی نرم افزار xilisoft video converter
راهنمای نصب و فعالسازی نرم افزار xilisoft video converter

برای دانلود نرم افزار و نحوه نصب و فعالسازی،به صفحه دانلود نرم افزار نرم افزار زیلی سافت ویدئو کانورتر مراجعه کنید.

خدمات سایت اکسیرعلم

پلن اشتراک ویژه
عضویت VIP اکسیرعلم

 VIP  سایت – خرید اشتراک ویژه

  عضو ویژه سایت ما شوید.

با خرید اشتراک ویژه در سایت ما از امکانات سایت بهره مند شوید.

با فعالیت در سایت ما و  شبکه های مجازی اکسیرعلم، می توانید عضو رایگان VIP سایت شوید.کافی است که در عضو شبکه های احتماعی ما شوید و با کامنت گذاشتن و لایک کردن و به اشتراک گذاشتن پست های ما به دوستان خود،عضویت رایگان VIP سایت را دریافت کنید.

خدمات سئو سایت ( seo site)
درخواست خدمات سئو  جهت افزایش رنک سایت

درخواست سئو

برای سئو سایت و افزایش بازدید سایتتان به ما پیام دهید.(تولید محتوای سایت مانند زیلی سافت ویدئو کانورتر )

graphic-exirelm
درخواست خدمات گرافیکی

درخواست خدمات گرافیک

برای درخواست  خدمات گرافیکی به منو سایت در بخش خدمات گرافیکی  مراجعه کنید.

خدمات طراحی سایت در اکسیرعلم
خدمات طراحی سایت

 درخواست خدمات طراحی سایت

برای درخواست  خدمات گرافیکی به منو سایت در بخش طراحی سایت، مراجعه کنید.

فروشگاه اکسیرعلم
فروشگاه اکسیرعلم

فروشگاه اکسیرعلم

محصولات با کیفیت را در فروشگاه اکسیرعلم  مشاهده کنید.

خدمات از راه دور یکی از سرویس های سایت اکسیرعلم می باشد.

درخواست خدمات هلپ دسک برای رفع مشکلات خود به منو سایت در بخش خدمات هلپ دسک مراجعه کنید.( رفع مشکلات نرم افزار Xilisoft Video Converter )

شبکه های اجتماعی اکسیرعلم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای پیوستن به شبکه های اجتماعی اکسیرعلم ،روی شبکه های اجتماعی زیر کلیک کنید و به صفحه مجازی ما   مراجعه کرده و عضو خانواده اکسیرعلم شوید.( زیلی سافت ویدئو کانورتر )

شبکه اجتماعی ما:

عضو شبکه اجتماعی ما شوید.

pinterest - پینترست اکسیرعلم

25 دیدگاه برای “رفع مشکلات نرم افزارXilisoft Video Converter

  • exir elm گفته:

   خوشحالیم که مشکلتون را حل شد.
   از نظر شما سپاسگزاریم .عضو شبکه های اجتماعی ما بشین و از اخبار و اطلاعات جدید با خبر شوید.

 1. نسترن روحانی گفته:

  سلام وقت بخیر .مشکل نرم افزار Xilisoft Video Converter را با مقال خوبتون رفع کردم.ازتون خیلی ممنونم .سایت خیلی خوبی دارید و خیلی لذت بردم.چطوری میتونم از زحمات شما تشکر کنم؟

 2. مریم گفته:

  سلام خوبیدببخشید نرم افزار زیلی سافت در لپتاپ من تا سر 50 درصد کامورت یا تغییر فرمت میکنه بعد متوقف میشه و در واقع یعنی 7 درصد فیلم رو تغییر فرمت میده و بعد می ایسته و دیگخ کاری انجام نمیده . ممنون میشم بفرمایید چکار باید بکنم .
  خدا خیرتون بده

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   مشکل نرم افزار زیلی سافت سیستم شما ، کرک نشدن یا نسخه باگ دار نرم افزار و تنظیمات نرم افزار مرتبط میشه و می بایست توسط کارشناس کامپیوتر بررسی و رفع شود.برای حل مشکل خود به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کنید و نرم افزار انی دسک را نصب کنید و شماره آیدی نرم افزار انی دسک را برای ما ارسال کنید. دانلود نرم افزار انی دسک

 3. مریم گفته:

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید یک سوال دارم. نرم افزار زیلی سافت در لپتاپ من تا سر 8 درصد تغییر فرمت میده و ناگهان می ایسته . می خواستم ببینم دلیلش چی می تونه باشه؟
  بسیار سپاسگذارم

  • exir elm گفته:

   در پیام قبلی که فرستادید موضوع شما بررسی شد و جواب دادیم.نرم افزار انی دسک را از سایت اکسیر علم دانلود کنید و آیدی نرم افزار انی دسک را برای ما ارسال کنید تا به سیستم شما متصل بشیم و مشکل را برطرف کنیم.

 4. منوچهر کما لزاده گفته:

  سلام .وقت بخیر .من وقتی که فرمت فیلم راتغییر می دهم بین صداوتصویر فاصله می افتد .لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   مشکل فاصله صدا و تصویر در نرم افزار Xilisoft Video Converter مربوطه به کرک نبودن نرم افزار،پیکربندی ضعیف ویندوز،سخت افزار سیستم، فرمت ویدیو و تنظیمات نرم افزار و… می باشد.اگر تمایل دارید مشکل شما زود حل شود به صفحه خدمات هلپ دسک اکسیر علم مراجعه کنید و فرم درخواست را پر کنید تا کارشناس مشکل شما را حل کند.

  • exir elm گفته:

   تنظیمات کیفیت صدا و فرمت ویدیو را بررسی کنید.اگر تمایل دارید مشکل شما توسط کارشناس در کوتاه ترین زمان رفع شود به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کنید و فرم درخواست را پر کنید تا کارشناس با شما تماس بگیرد.

 5. شهاب گفته:

  سلام بعضی از فیلم ها رو که تبدیل میکنم فایلی که نهایتا ذخیزه میکنه حجمش خیلی بیشتر از حجمی هست که به طور دستی انتخاب کردم راه حل چیست؟

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   قبل از تبدیل فرمت ویدیو تنظیمات کیفیت ویدیو را (smaller size)low انتخاب کنید و بعد تبدیل فرمت را انجام دهید.

 6. r گفته:

  من یه مشکل عجیب دارم با این برنامه در حالی که توی دیگر برنامه ندیدم! بعد کانورت به فایل میبینم توی صحنه های تند که دوربین حرکت میکنه تصویر یکم مات مانند میشه و بلور اما خفیفه ولی خلاصه خیلی ناجوره و سرگیجه میگیره ادم با دیدنش! اما توی دیگربرنامه ها کانورت کردم هیچ مشکلی نبود بعد تبدیل شدن! هرچی کیفیت بالا پایین هم کردم فرقی نداشت این مشکل چیه دقیقا؟! سرعت کانورتش خوبه و حجم خروجیش اما این مشکل خیلی بدو داره بعد تبدیل فایلها به mp4 🙁

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   برای ما چنین مشکلی پیش نیومده.
   شما از چه نسخه ای استفاده می کنید؟
   فرمت فایل ویدیو خودتون را بگید.

   • r گفته:

    به تازگی ازسایت س98 گرفتم نسخه 7.8.25 بنظرم یکم باید بیشتر دقت کنید بعد تبدیل و مقایسه کنید با نسخه اصلی متوجه میشید این مشکلو داره این برنامه. توی 2 تا فیلم بعد تبدیل هنگام حرکت دوربین یکم حالت دنباله و یا بلور تصاویر و خلاصه تو همین مایه ها دیده میشه یکم نیاز به دقت داره،
    فیلم هم یکی mkv بود که تبدیل کردم به mp4 البته اینم بگم زیر نویس هم اضافه کردم و درواقع برای هارد ساب کردن تبدیل کردم فیلمو و یکی دیگم هم mp4 به mp4 بود که اونم هارد ساب کردم زیر نویس هم فرمت ass ,
    برنامش دیگه متاسفانه پاک کردم و تست نکردم که ببینم بخاطر زیر نویس هست یا کلا همه ویدیوهارو همینطوری تبدیل میکنه به خاطر همون مشکل..
    خودم که تبدیل کننده اولم از سالهای خیلی پیش aiseesoft total video converter بود اما این حجم زیادی میده و تنظیماتشم پایین کنم کیفیت نسبت به نسخه اصلی کمتر میشه بعد تبدیل وگرنه مشکلی نداره دیگه… بخاطر همین چندین نرمافزار جدید تست کردم که با ژیلی به اون مشکل خوردم و در نهایت handbrake تست کردم که دیدم با تقریبا همون حجم و کیفیت خروجی مد نظرمو داد و اوکی شد برام

    • exir elm گفته:

     معمولا از فرمت MKV برای فیلم ها استفاده میشه که این فرمت انعطاف پذیری بیشتری داره و متن باز هست و از چندین زیرنویس پشتیبانی می کنه و امکانات دیگری هم دارد.وقتی به MP4 تبدیل میشه ممکن است کمی تغییر در کیفیت به وجود بیاد.اما این نکته هم باید توجه کرد که بعضی برنامه های تبدیل فرمت با رم کار میکنند و بعضی ها از CPU استفاده می کنند.سعی کنید منابع سیستم را با باز بودن برنامه های اضافی شلوع نکنید تا مشکلی در روند تبدیل پیش نیاد.و نکته دیگه تنظیمات کیفیت هست که اگر کیفیت برای شما مهم هست حتما کدک های ویدیویی و فرمت ویدیو را دقت کنید تا کیفیت خوبی در خروجی ویدیو داشته باشید.برای اطلاعات بیشتر در مورد کدک های ویدیو و فرمت ویدیو، مقاله آموزش VLC Media Player را مطالعه کنید.
     اگر میشه لطف کنید از اون قسمت ویدیو که مشکل داشتید با فرمت اصلی که تهیه کرده بودید برای ما ارسال کنید تا بررسی و تحقیق کنیم.

     • r گفته:

      ممنون از جواب دادن اما جوری جواب و پیگیری میکنین که حس میکنم شما خودتون توسعه دهنده نرم افزارش هستین 🙂 !!
      اما متاسفانه گفتم کلا حذف کردم دیگه هم نسخه نصبی و هم فایل خامشو :/ و فایلهای تبدیل شده با این برنامه هم همینطور حذف کردیم اما الان گفتم کاش یه تست دیگم میزدم برای شما ارسال میکردم که نشد..
      مشکل هم که یادمه توی حرکت دوربین هم تنها نبود وقتی مثلا کاراکتر فیلم سرشو تند تکون میداد چندبار پشته هم یه حاله مانندی یا دنباله ای از همون حرکت سرش به شکل خفیف و تار پدید میومد از دنباله ی حرکت مثلا سرش که با زیاد نگاه کردنش سر ادم حتی گیج میره اما خب کسانی که حساس نیستن شاید متوجه نشن اما من کاملا متوجه شدم و توی دیگربرنامه های تبدیلی چنین مشکلی ندیدم بعد تبدیل
      بهرحال با تشکر از پاسخ.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *