رفع خطای فوکسیت ریدر |حل مشکلات Foxit reader |خدمات پشتیبانی فوکسیت ریدر

رفع خطا های نرم افزار Foxit Reader

رفع خطای فوکسیت ریدر

foxit reader errors: از نرم افزار فوکسیت ریدر برای خواندن کتاب های الکترونیکی و مشاهده اسناد PDF استفاده می شود.این نرم افزار به دلیل سرعت اجرای بالا ،حجم کم و همچنین ظاهر زیبا و کارایی خوبی که دارد بین کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است.اما در هنگام نصب و استفاده از آن  در برخی از سیستم ها بنا به دلایل مختلفی به خوبی کار نمی کند و دچار مشکلاتی می شود. ممکن است برخی خطاها سیستمی باشد و برخی از خطاها به تنظیمات نرم افزار مرتبط باشد؛که باید مورد بررسی قرار گیرد.در صورتی که این خطاها رفع نشود امکان دارد که نرم افزار به خوبی کار نکند و حتی کارایی خود را از دست بدهد.

این خطاها در هنگام اتصال به سیستم مشتریان توسط کارشناس هلپ دسک،تهیه شده و برای عموم کاملا رایگان ارائه شده است.در سایت اکسیرعلم علاوه بر  خدمات پشتیبانی،محتوای آموزشی را برای رفع خطاهای سیستمی به مشتریان ارائه می دهیم،تا کاربران در صورت مواجه شدن با مشکلات احتمالی که همیشه برایشان اتفاق می افتد،خود بتوانند این خطاها را رفع کنند.در صورتی که کاربران قادر به حل مشکلات نباشند می توانند از  کارشناس هلپ دسک درخواست پشتیبانی کنند.(رفع خطای فوکسیت ریدر)

1) رفع مشکل جدا شدن حروف فارسی در هنگام تایپ درfoxit reader (رفع خطای فوکسیت ریدر)

مشکل جدا شدن حروف فارسی در نرم افزار foxit reader
مشکل جدا شدن حروف فارسی در هنگام تایپ – foxit reader errors

شاید این مشکل برای شما پیش آماده باشد  که در هنگام تایپ کردن در نرم افزار FoxitReader تمامی حروف فارسی به صورت جدا،شکسته و از سمت چپ به راست نوشته می شوند.این مشکل به دلیل نوع فونت و تغییر جهت متن از سمت چپ به راست اتفاق می افتد.در زبان فارسی متن به صورت RTL یا همان راست به چپ نوشته می شود.

حال برای رفع این مشکل ابتدا در منو Home    بر روی Typewriter  کلیک کنید و در پنل تنظیمات Typewriter  فونت فارسی را انتخاب کنید مثلا Tahoma و سپس direction  را روی حالت Right to left قرار داده و بعد می توانید متن فارسی را به راحتی و بدون هیچ ایرادی تایپ کنید.روش دیگری که برای تنظیمات  تغییر جهت نوشته  می توانید انجام دهید در بخش preferences نرم افزار می باشد. که به مسیر زیر بروید و وارد بخش تنظیمات زبان شوید.


File->preferences->General->Languages

سپس  در بخش Editing Text تیک گزینه Enable Text Direction switching را فعال کرده و در همان بخش Text Direction را بر روی Right to Left انتخاب کرده و با کلیک کردن بر روی OK تنظیمات را ذخیره سازی کنید.(رفع خطای فوکسیت ریدر)

2) مشکل  نمایش صفحه start  در FoxitReader

غیر فعال کردن تبلیغات و صفحه شروع در نرم افزار foxit reader رفع خطای فوکسیت ریدر
غیر فعال کردن صفحه شروع و تبلیغات- رفع خطای فوکسیت ریدر

بعد از اجرای نرم افزار FoxitReader با صفحه شروع برنامه مواجه می شوید.ممکن است این صفحه شروع برنامه برای کابران خوشایند نباشد.برای رفع این مشکل می بایست به تنظیمات نرم افزار مراجعه کرده و صفحه شروع برنامه را غیر فعال کنیدبرای حذف صفحه start در شروع برنامه باید مسیر زیر بروید:

File->preferences->General->Application Startup

در بخش Application Startup تیک دو گزینه Show Start Page و Show Advertisement رو بردارید و بر روی  ok کنید تا تغییرات جدید اعمال شود.با بستن و اجرای مجدد برنامه دیگر صفحه شروع برای شما ظاهر نخواهد شد.foxit reader errors

3) مشکل هنگ شدن نرم افزار FoxitReader

رفع مشکل هنگ شدن نرم افزار پی دی اف خوان رفع خطای فوکسیت ریدر
رفع مشکل هنگ شدن نرم افزار – foxit reader errors

در بعضی از دستگاه ها گزارش شده که نرم افزار فوکسیت ریدر موقع اجرا کند می شود و گاهی هنگ می کند و کاربران نمی توانند فایل های PDF را به خوبی اجرا و مشاهده کنند.این مشکل معمولا به دلیل آپدیت نبودن نرم افزار اتفاق می افتد.زمانی که سیستم شما به اینترنت متصل است و در حال خواندن فایل های PDF با نرم افزار فوکسیت ریدر هستید ،نرم افزار فوکسیت ریدر با بررسی نسخه جدید،از کاربر درخواست بروزرسانی می کند در صورتی که کاربر نرم افزار را بروزرسانی نکند نرم افزار هنگ می کند.

گاهی نسخه های قدیمی به دلیل امکانات کم و وجود باگ ها ممکن است به خوبی اجرا نشود.در برخی موارد نیاز است که در هنگام استفاده از نسخه قدیمی ارتباط اینترنت را قطع کنید.اما در نسخه جدید نیازی به قطع ارتباط اینترنت ندارید.برخی از کاربران در هنگام استفاده از نسخه قدیمی نرم افزار فوکسیت ریدر  می بایست ارتباط نرم افزار  را به اینترنت از طریق Firewall (دیوار آتش) بلاک کنند.بهتر است که نسخه بروز شده نرم افزار را نصب کنید.

4) مشکل کندی سرعت فوکسیت ریدر

foxit reader errors

رفع مشکل کند شدن نرم افزار رفع خطای فوکسیت ریدر
رفع کند شدن نرم افزار- رفع خطای فوکسیت ریدر

چرا مشکل کندی سرعت Foxit Reader در باز کردن فایلهای PDF با وجود انجام کارهای زیر باز هم برطرف نشد است؟

1- قطع ارتباط نرم‌افزار با اینترنت از طریق Firewall

2- غیرفعال کردن اینترنت

دلیل کندی سرعت نرم افزار فوکسیت ریدر به خاطر اشغال شدن فضای RAM در هنگام باز بودن نرم افزار های دیگر می باشد.سعی کنید نرم افزار های اضافه را ببندید تا از کندی عملکرد نرم افزار جلوگیری کنید.در بعضی مواقع اگر تعداد فایل های PDF زیادی را در فوکسیت ریدر باز کرده اید باعث می شود که نرم افزار به کندی عمل کند چون فضای رم اشغال شده و سخت افزار را درگیر می کند سعی کنید اسناد PDF باز شده ای که نیازی به آن ندارید را ببندید تا نرم افزار به خوبی اجرا شود.معمولا این موارد گفته شده بستگی به سخت افزار سیستم کاربر دارد که از چه تجهیزاتی استفاده می کند. (رفع خطای فوکسیت ریدر)

5) نصب نشدن نرم افزار فوکسیت ریدر

foxit reader errors

رفع کردن مشکل نصب نرم افزار رفع خطای فوکسیت ریدر
رفع مشکل نصب نشدن نرم افزار -رفع خطای فوکسیت ریدر

بعضی از کاربران با مشکل نصب نرم افزار مواجه می شوند و نمی توانند نرم افزار را نصب کنند.ممکن است این مشکل به دلیل نصب نبودن نرم افزار های مهم سیستمی باشد.معمولا نصب نبودن نرم افزار های مورد نیاز سیستم عامل، باعث می شود که برخی نرم افزار ها که با زبان برنامه نویسی ماند Microsoft Visual Studio  نوشته شده اند به خوبی اجرا نشوند.به این دلیل نصب کردن نرم افزار های سیستمی می تواند در اجرا نرم افزار هایی که با زبان های برنامه نویسی نوشته شده اند کمک کند.

در بعضی مواقع وجود ویروس ها در سیستم باعث جلوگیری نصب نرم افزار ها می شود.سعی کنید آنتی ویروس مناسبی را بر روی سیستم نصب کنید تا از وجود ویروس ها مطلع شوید و ویروس را در سیستم خود پاک کنیدو بعد اقدام به نصب نرم افزار کنید.دلیل دیگر نصب نشدن نرم افزار به خاطر ادمین نبودن حساب کاربری شما می باشد.اگر حساب کاربری شما دسترسی و مجور ادمین را نداشته باشد امکان نصب نرم افزار وجود ندارد.این مورد توسط مدیر سیستم ممکن است به دلیل امنیت در شبکه اعمال شده باشد.

توجه  :

با رعایت کردن مواردی که گفته شد می توانید به مدت طولانی از نرم افزار فوکسیت ریدر استفاده کنید و از خطاهای احتمالی جلوگیری کنید.اما توجه کنید که هر سیستمی دچار خطاهای ناگهانی می شود و ممکن است جزء موارد بالا نباشد.بنابراین می توانید خطاهای خود را برای ما ارسال کنید.برای ارسال پیام های خود از طریق فرم تماس و پر کردن فرم خدمات پشتیبانی در صفحه خدمات هلپ دسک می توانید اقدام کنید.کارشناسان ما پس از پیگیری و بررسی ها با شما تماس خواهند گرفت.(رفع خطای فوکسیت ریدر)

خدمات پشتیبانی فوکسیت ریدر|رفع خطای فوکسیت ریدر

خدمات هلپ دسک -رفع خطای فوکسیت ریدر-foxit reader
خدمات از راه دور یکی از  سرویس های سایت اکسیرعلم می باشد.

اگر در هنگام استفاده از نرم افزار فوکیست ریدر با مشکلاتی روبرو شدید و خود قادر به رفع مشکل نیستید می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و از طریق کارشناس سایت اکسیر علم مشکلات نرم افزار خود را برطرف کنید.خدمات پشتیبانی رایگان نیست و هزینه  پشتیبانی توسط کارشناس تعیین می شود.خدمات پشتیبانی با 1 ماه گارانتی همراه است.یعنی در صورتی که نرم افزار در مدت زمان گارانتی با مشکلاتی رو برو شد ،کارشناس ما به طور کاملا رایگان مشکل را رفع خواهد کرد.این فرصت خوب را از دست ندهید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.(foxit reader errors)

 VIP  سایت – خرید اشتراک ویژه

پلن اشتراک ویژه
عضویت VIP اکسیرعلم

  همین الان عضو ویژه سایت ما شوید. با خرید اشتراک ویژه در سایت ما از امکانات سایت بهره مند شوید. با فعالیت در سایت ما و  شبکه های مجازی اکسیرعلم، می توانید عضو رایگان VIP سایت شوید.کافی است که در عضو شبکه های اجتماعی ما شوید و با کامنت گذاشتن و لایک کردن و به اشتراک گذاشتن پست های ما به دوستان خود،عضویت رایگان VIP سایت را دریافت کنید.

خدمات سئو سایت مانند (رفع خطای فوکسیت ریدر)

کارشناس سئو- تولید محتوای آموزشی خدمات سئو سایت مانند (رفع خطای فوکسیت ریدر)
کارشناس سئو سایت

برای سئو سایت و افزایش بازدید سایتتان به ما پیام دهید.(تولید محتوای سایت مانند رفع خطای فوکسیت ریدر)
هم اکنون می توانید درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما، ارسال کنید.

خدمات گرافیکی مانند(رفع خطای فوکسیت ریدر)

خدمات گرافیک اکسیر علم
درخواست خدمات گرافیکی

کار های گرافیکی خود را به ما بسپارید.برای درخواست  خدمات گرافیکی می توانید از طریق منو خدمات و یا به صفحه خدمات گرافیکی  مراجعه کنید.

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت
خدمات طراحی سایت

برای درخواست  خدمات طراحی سایت از طریق منو خدمات و یا به صفحه خدمات طراحی سایت، مراجعه کنید.
با پر کردن فرم طراحی سایت،درخواست خود را برای کارشناس ما ارسال کنید.

شبکه اجتماعی ما: همین الان عضو شبکه اجتماعی ما شوید.

pinterest - پینترست اکسیرعلم - رفع خطای foxit readerفیسبوک اکسیر علم - رفع خطای فوکسیت ریدر -foxit readerتوییتر اکسیر علم - رفع خطای فوکسیت ریدر-foxit readerروبیکا اکسیر علم - رفع خطاهای foxit readerاینستاگرام اکسیر علم - رفع خطای فوکسیت ریدرتلگرام اکسیر علم- رفع خطای فوکسیت ریدر
 

18 دیدگاه برای “رفع خطای فوکسیت ریدر |حل مشکلات Foxit reader |خدمات پشتیبانی فوکسیت ریدر

 1. علی پور گفته:

  سلام
  برنامه foxit reader من دچار مشکل شده و اصلا کار نمیکنه.از کارشناس شما میخواهم که این مشکل را برطرف کنه .

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر .مشکل خود را برای کارشناس ما شرح دهید.
   از طریق صفحه خدمات هلپ دسک، فرم درخواست پشتیبانی را پر کنید تا کارشناس به سیستم شما متصل شود و مشکل را برطرف کند.خدمات ما رایگان نیست و هزینه توسط مشتری پرداخت می شود.خدمات ما با 1 ماه گارانتی همراه است.

 2. محمدرضا گفته:

  سلام خسته نباشید.برنامه foxit reader من کرش میکنه و نمیتونم باهاش کار کنم.از تیم پشتیبانی شما درخواست میکنم مشکلم را حل کنن.

 3. مصطفی گفته:

  سلام وقت بخیر
  برنامه foxit reader من فایل های PDF را میخواد باز کنه هنگ میکنه و بعد بسته میشه نمی دونم چی کار کنم.از تیم پشتیبانی شما درخواست می کنم که مشکل من را برطرف کنن.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   برای رفع مشکل برنامه foxit reader می توانید به کارشناس ما پیام دهید. از منو خدمات وارد صفحه خدمات هلپ دسک شوید و فرم درخواست پشتیبانی را پر کنید تا کارشناس ما با شما تماس بگیرد.

 4. سحر گفته:

  سلام
  ببخشید نرم افزار من نمیزاره به طور مستمر از یه آیتم استفاده کنم مثلا هایلایت هر دفعه که یه جملرو هایلایت کنم ایتمش غیر فعال میشه و مجبورم دوباره فعالش کنم برايه همه ایتماش اینطوری میشه چی کار کنم

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   اگر نسخه برنامه foxit reader شما 11 باشه می تونید یک بار بر روی ابزار هایلایت کلیک کنید و در پنل فرمت رنگ خود را انتخاب کنید و opacity را روی 100% قرار بدین و بعد میتونید هر قسمت متن را با ماوس انتخاب کرده و هایلایت کنید.دقت کنید که ابزار هایلایت روی حالت انتخاب قرار گرفته باشه.
   از چه ورژنی استفاده میکنی؟

 5. راوان گفته:

  سلام خسته نباشید
  می‌بخشید برنامه من موقع نوشتن و جابه جاکردن باکس نوشته چیدمان جملرو بهم میزنه مهم نیست فونت و زبان چی باشه یا از چه سمتی بنویسم تا باکس و جابه جاکنم یا روش برای ادیت کلیک کنم تمام کلمه هارو جمع میکنه با لای باکس
  جدیدا اینطوری شده و ورژنشم 11

  • exir elm گفته:

   پیشنهاد میشه از نسخه editor برنامه foxit استفاده کنید.و ارتباط برنامه را به اینترنت از طریق فایروال مسدود کنید و قبل از نصب برنامه، آنتی ویروس را غیرفعال کنید و بعد برنامه را نصب و فعال سازی کنید.
   آپدیت کردن برنامه باعث حذف کد لایسنس میشه و بهتره برنامه آپدیت نشود.

 6. راوان گفته:

  سلام خسته نباشید
  برنامه من موقع تایپ چیدمان جملرو بهم میزنه مهم نیست از چه فونت یا زبانی استفاده کنم تا میام نوشت و جابه جا کنم یا واسه ادیت روش کلیک کنم همه کلمات بالای باکسش بهم میچسبونه
  جدیا اینطوری شده و ورژن 11 هم هست
  چی کار کنم درست شه؟؟

  • exir elm گفته:

   اگر از Foxit reader استفاده می کنید امکانات زیادی برای ویرایش نداره و نسخه foxit editor پیشنهاد میشه.
   برای استفاده از برنامه foxit ، حتما ارتباط برنامه به اینترنت را در فایروال ویندوز مسدود کنید.
   همین الان عضو کانال تلگرام اکسیر علم شوید،اخبار و اطلاعات جدید در کانال تلگرام منتشر میشه.

 7. مسعود احمدسمالی گفته:

  برنامه متن لاتین رو فونت ناخوانا نشان می دهد بعد از آپدیت کردن نرم افزار فاکس ریدر

 8. سارا گفته:

  سلام وقت به خیر
  متشکر میشم محبت بفرمایید راهنمایی کنید.چندی پیش نرم افزار حسابداری رو روی ویندوز 10 نصب کردم و بعد از اون ، دربخش پرینت فوکسیت تغییراتی ایجاد شد مثل بولد شدن و تغییر در اندازه فونتها، متشکر میشم راهنمایی بفرمایید چه جور میتونم برنامه رو به صورت اول برگردونم

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر.
   احتمالا تنظیمات برنامه فوکسیت ریدر شما بهم ریخته.برای اینکه مشکل تنظیمات برنامه شما مورد بررسی قرار بگیره و مشکل رفع بشه به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کرده و فرم پشتیبانی را پر کنید تا کارشناس به سیستم شما وصل شود.ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *