NOXPlayer errors| رفع خطاهای نوکس پلیر

اکسیر نیوز- رفع خطاهای نوکس پلیر

رفع خطای NOXplayer

NOXPlayer errors : از نرم افزار NOX Player برای شبیه سازی اندروید در سیستم عامل ویندوز،مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران قادرند در صورت نداشتن موبایل یا تبلت با استفاده از نرم افزار نوکس پلیر ،برنامه های اندروید و حتی بازی های اندرویدی را در ویندوز نصب کنند.اگر دقت کرده باشید فضای موبایل به دلیل حجم اطلاعات، اشغال می شود و شاید نتوانید اپلیکیشن های محبوب خود را در موبایل به دلیل کمبود فضا اجرا کنید.نرم افزار نوکس پلیر از فضای ویندوز استفاده می کند و تجربه موبایل و تبلت را در ویندوز ممکن می سازد. در هنگام استفاده از نرم افزار نوکس پلیر خطاهایی رخ می دهد و اجرای نرم افزار را برای کاربران غیرممکن می سازد.

noxplayer errors
رفع خطاهای نوکس پلیر

برخی خطاها ممکن است سیستمی باشد و برخی از خطاها به تنظیمات نرم افزار مربوط می شود که باید مورد بررسی قرار گیرد.در صورتی که این خطاها رفع نشود امکان دارد که نرم افزار به خوبی کار نکند و حتی کارایی خود را از دست بدهد. این خطاها در هنگام اتصال به سیستم مشتریان توسط کارشناس هلپ دسک،تهیه شده و برای عموم کامل رایگان ارائه شده است.در سایت اکسیرعلم علاوه بر رفع مشکلات مشتریان،محتوای آموزشی را برای رفع خطاهای سیستمی به مشتریان ارائه می دهیم،تا کاربران در صورت مواجه شدن با مشکلاتی  احتمالی که همیشه برایشان اتفاق می افتد،خود بتوانند این خطاها را رفع کنند.در صورتی که خود کاربران قادر به حل مشکلات نباشند می توانند از پشتیبانی کارشناس هلپ دسک استفاده نمایند.

 • مشکل تمام صفحه نشدن و بزرگ نشدن سایز(ابعاد) نرم افزار نوکس پلیر به دلیل تنظیمات پیش فرض:

  NOXPlayer errors :برخی از نرم افزار ها با توجه به تنظیمات پیش فرض اجرا می شوند.در هنگامی که نرم افزار نوکس پلیر را اجرا می کنید به صورت پیش فرض حالت  عمودی اجرا می شود.اگر دکمه full screen را کلیک کنید به صورت تمام صفحه بزرگ نمایی نمی شود بلکه همان حالت عمودی بزرگ نمایی می شود.در مواقعی کاربر نیاز دارد که بعضی از اپلیکیشن های اندرویدی را به حالت تمام صفحه اجرا کنند به عنوان مثال برای بازی های اندروید حتما نیاز است که ابعاد صفحه نرم افزار نوکس پلیر full screen و به صورت افقی باشد.
  NOXPlayer errors-full screen
  مشکل بزرگ نمایی نرم افزار نوکس پلیر
  اگر ابعاد نوکس پلیر به صورت عمودی بزرگ نمایی شود کاربر نمی تواند لذت بازی های اندرویدی را تجربه کند.برای رفع مشکل بزرگ نمایی و حالت full screen شدن نرم افزار نوکس پلیر،ابتدا نرم افزار را اجرا کنید زمانی که نرم افزار اجرا شد از پنل سمت راست دکمه rotate  را کلیک کنند تا نوکس پلیر از حالت عمودی به حالت افقی قرار بگیرد.بعد از افقی کردن نوکس پلیر دکمه full screen را کلیک کنید تا ابعاد صفحه نمایش نوکس پلیر به حالت تمام صفحه بزرگ نمایی شود.
  rotate -noxplayer
  راه حل بزرگ نمایی صفحه نرم افزار نوکس پلیر
 • اجرا نشدن نرم افزار به دلیل ویروس یا حذف فایل:

  برخی از کاربران مشکل اجرا نشدن نرم افزار نوکس پلیر را در ویندوز خود گزارش داده اند.معمولا دو دلیل رایج برای مشکل اجرا نشدن نرم افزار نوکس پلیر در ویندوز شما وجود دارد.دلیل اول ممکن است نرم افزار نوکس پلیر با سیستم شما سازگاری نداشته باشد.دلیل دوم این است که امکان دارد ویندوز شما ویروسی شده باشد.زمانی که ویندوز ویروسی شده باشد نرم افزار های اجرایی به ویروس آلوده شده و برخی از فایل های نرم افزار سیستم خراب می شود .با خرابی فایل های مربوط به نرم افزار ها اجرا شدن آن ها غیر ممکن می شود.بنابراین سعی کنید که بر روی ویندوز خود آنتی ویروس نصب کنید تا از ویروسی شدن ویندوز جلوگیری کنید.اگر تخصصی در این مورد ندارید میتوانید از کارشناس هلپ دسک سایت اکسیرعلم کمک بگیرید.
  noxplayer not openning
  ویروسی بودن و اجرا نشدن نرم افزار noxplayer
 • مشکل نصب نشدن نرم افزار اندروید

  برخی از کاربران نمی توانند اپلیکیشن های محبوب خود را در نرم افزار نوکس پلیر نصب و اجرا کنند.این مشکل پرسش خیلی از کاربران بوده و گزارش های زیادی به کارشناسان هلپ دسک می شود.ما در پست معرفی نرم افزار نوکس پلیر در مورد قابلیت های این نرم افزار توضیحاتی داده ایم. برای خواندن پست معرفی نرم افزار نوکس پلیر کلیک کنید. اگر دقت کرده باشید نرم افزار نوکس پلیر فقط برای اپلیکیشن های اندورید می باشد و خیلی از کاربران به دلیل عدم آگاهی،اپلیکیشن های سیستم عامل IOS را در نوکس پلیر می خواهند نصب کنند و این کار کاملا اشتباه می باشد. برای نصب نرم اپلیکیشن ها در نوکس پلیر دقت کنید که برنامه ها و بازی های موبایل می بایست اندرویدی باشند نه سیستم عامل IOS.
  نصب نشدن برنامه ها و بازی های اندرویدی در نوکس پلیر
  noxplayer errors :نصب نشدن برنامه ها و بازی های اندرویدی در نوکس پلیر
  برای نصب برنامه های اندرویدی از فروشگاه گوگل پلی می توانید اقدام کنید.روش دیگری که برای نصب برنامه های اندرویدی می توانید از آن استفاده کنید این است که برنامه های اندرویدی خود را از سایت سازنده دانلود کنید و یا از سایت های معتبر تهیه کنید.پیشنهاد ما این است که از سایت سازنده برنامه های اندرویدی را دانلود کنید و بعد در نرم افزار نوکس پلیر نصب و اجرا کنید.
  نصب برنامه های اندرویدی در گوگل پلی نرم افزار نوکس پلیر
  نصب کردن برنامه ها و بازی های اندرویدی در گوگل پلی نرم افزار نوکس پلیر
  noxplayer install app in google-play
  نصب برنامه های اندرویدی در گوگل پلی نرم افزار نوکس پلیر
 • بهم ریختن تنظیمات نوکس پلیر

  گاهی کاربران برای استفاده از امکانات نرم افزار ،تنظیمات نوکس پلیر را سفارشی سازی و دست کاری می کنند.با تغییراتی که در تنظیمات نوکس پلیر انجام می دهند ممکن است نرم افزار به خوبی کار نکند و با مشکل روبرو شوند.در صورتی که می توانید تنظیمات را به حالت پیش فرض ببرید حتما اقدام کنید در غیر این صورت برای بازگشت به تنظیمات پیش فرض از کارشناس هلپ دسک کمک بگیرید. گاهی اتقاف افتاده است که کاربران تنظیمات نوکس پلیر را دست کاری می کنند.
   NOXPlayer errors - خطای تنظیمات نرم افزار نوکس پلیر
  مشکل تنظیمات نرم افزار نوکس پلیر
 • مشکل هنگ کردن نرم افزار نوکس پلیر

  NOXPlayer errors :معمولا نرم افزار ها در محل درایور ویندوز نصب می شوند.با پر شدن فضای درایو ویندوز، سیستم کند شده و در برخی مواقع نرم افزار ها نمی تواند به خوبی کار کنند.برای رفع این مشکل  فایل های اضافی در دسکتاپ ویندوز و همچنین درایو ویندوز را پاک کنید تا فضای ویندوز بهینه شود.برای بهینه سازی فضای ویندوز و پاک کردن فایل های اضافی،از کارشناس ما در بخش خدمات هلپ دسک کمک بگیرید.
  noxplayer errors
  خطای هنگ کردن در هنگام اجرای نرم افزار نوکس پلیر
 • مشکل اتصال اینترنت در نرم افزار نوکس پلیر

  NOXPlayer errors :بسیاری از کاربران مشکل اتصال اینترنت را در نوکس پلیر تجربه کرده اند و نتوانستند این مشکل را حل کنند.همانطور که می دانید نرم افزار نوکس پلیر از طریق اینترنت ویندوز کار می کند.زمانی که اینترنت ویندوز شما قطع باشد یا به مشکلی روبرو شود اتصال نرم افزار نوکس پلیر به اینترنت قطع می شود. بنابراین اگر اتصال ویندوز شما به اینترنت با مشکل مواجه هست می بایست مشکل را برطرف کنید تا نوکس پلیر اتصالش با اینترنت برقرار شود.برخی از مشکلات مربوط به بخش فیزیکی(سخت افزار) می باشد به عنوان مثال کابل اتصال به اینترنت به کیس کامپیوتر قطع شده – تلفن شما قطع شده یا مخابرات با مشکل فنی مواجه است -آداپتور اینترنت دچار خطایی شده-کارت شبکه دچار مشکل شده و….برای رفع مشکلات فنی می توانید به کارشناس ما در صفحه خدمات هلپ دسک پیام دهید.
  noxplayer Internet connection errors
  مشکل اتصال به اینترنت در نرم افزار نوکس پلیر
 • مشکل اجرا نشدن همزمان چند شبیه ساز نرم افزار نوکس پلیر

  NOXPlayer errors :با استفاده از دکمه Multi instance manager می توانید چندین شبیه ساز را بر روی سیستم خود ایجاد کرده و همزمان اجرا کنید.اما کاربران مشکلات رایجی در هنگام اجرا همزمان چندشبیه ساز،تجربه کرده اند و به کارشناسان کامپیوتر گزارش داده اند.با توجه به اینکه شما قادر هستید چند شبیه ساز را در ویندوز خود ایجاد کنید و همزمان آنها را اجرا کنید باید دقت کنید که سخت افزار شما توانایی اجرا همزمان چند شبیه ساز را دارد یا ندارد.
   noxplayer emulator errors
  خطای اجرای همزمان چند شبیه ساز در نرم افزار نوکس پلیر
  اگر سیستم شما نمی تواند چند شبیه ساز را همزمان اجرا کند،پیشنهاد ما این است که از ساخت چند شبیه ساز در ویندوز خود صرف نظر کنید. اگر سیستم شما قادر است چند شبیه ساز را همزمان اجرا کند با کمک کارشناس کامپیوتر این کار ار انجام دهید.کارشناسان با بررسی سخت افزار سیستم شما می توانند به شماکمک کنند تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود. پس بنابراین برای هر اقدامی از کارشناس هلپ دسک راهنمایی بگیرید.

توجه :

با رعایت کردن مواردی که گفته شد می توانید به مدت طولانی از نرم افزار نوکس پلیر استفاده کنید و از خطاهای احتمالی جلوگیری کنید.اما توجه کنید که هر سیستمی دچار خطاهای ناگهانی می شود و ممکن است جزء موارد بالا نباشد.بنابراین می توانید خطاهای خود را برای ما ارسال کنید.برای ارسال پیام های خود از طریق فرم تماس و فرم خدمات مشتریان در صفحه خدمات هلپ دسک می توانید اقدام کنید.کارشناسان ما پس از پیگیری و بررسی ها با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

 

خدمات سایت اکسیرعلم

پلن اشتراک ویژه
عضویت VIP اکسیرعلم

 VIP  سایت – خرید اشتراک ویژه

  عضو ویژه سایت ما شوید. با خرید اشتراک ویژه در سایت ما از امکانات سایت بهره مند شوید. با فعالیت در سایت ما و  شبکه های مجازی اکسیرعلم، می توانید عضو رایگان VIP سایت شوید.کافی است که در عضو شبکه های احتماعی ما شوید و با کامنت گذاشتن و لایک کردن و به اشتراک گذاشتن پست های ما به دوستان خود،عضویت رایگان VIP سایت را دریافت کنید.
خدمات سئو سایت ( seo site)
درخواست خدمات سئو  جهت افزایش رنک سایت

درخواست سئو

برای سئو سایت و افزایش بازدید سایتتان به ما پیام دهید.(تولید محتوای سایت مانند نرم افزار نوکس پلیر)
هم اکنون می توانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید.
graphic-exirelm
درخواست خدمات گرافیکی
درخواست خدمات گرافیک برای درخواست  خدمات گرافیکی به منو سایت در بخش خدمات گرافیکی  مراجعه کنید.(نمونه تصاویر نرم افزار نوکس پلیر)
خدمات طراحی سایت در اکسیرعلم
خدمات طراحی سایت
 درخواست خدمات طراحی سایتبرای درخواست  خدمات گرافیکی به منو سایت در بخش طراحی سایت، مراجعه کنید.
از طریق فرم در صفحه طراحی سایت، می توانید درخواست خود را ارسال کنید.
 
فروشگاه اکسیرعلم
فروشگاه اکسیرعلم
فروشگاه اکسیرعلم محصولات با کیفیت را در فروشگاه اکسیرعلم  مشاهده کنید.
خرید خوبی را با ما تجربه کنید.
خدمات از راه دور یکی از سرویس های سایت اکسیرعلم می باشد.
درخواست خدمات هلپ دسک برای رفع مشکلات خود به منو سایت در بخش خدمات هلپ دسک مراجعه کنید.( NOXPlayer errors :رفع مشکلات نرم افزار نوکس پلیر )
از طریق فرم در صفحه خدمات هلپ دسک می توانید درخواست خود را ارسال کنید.
 
شبکه های اجتماعی اکسیرعلم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای پیوستن به شبکه های اجتماعی اکسیرعلم ،روی شبکه های اجتماعی زیر کلیک کنید و به صفحه مجازی ما   مراجعه کرده و عضو خانواده اکسیرعلم شوید.( نرم افزار نوکس پلیر  )

شبکه اجتماعی ما: عضو شبکه اجتماعی ما شوید.

pinterest - پینترست اکسیرعلم
 

123 دیدگاه برای “NOXPlayer errors| رفع خطاهای نوکس پلیر

 1. مرتضی گفته:

  چرا پس استوری میزارم با برنامه نوکس بر عکس میشه . یا دوربینش وارونه نشون میده .این چه مدله موندم

  • exir elm گفته:

   سلام دوست عزیز
   اگر نسخه نرم افزار نوکس پلیر شما آپدیت نیست،آن را آپدیت کنید.
   به بخش setting برنامه بروید و دکمه تنظیمات پیشفرض را یکبار کلیک کنید.
   اگر مشکل شما برطرف نشد همینجا پیام دهید تا کارشناس هلپ دسک شما را راهنمایی کند.

  • exir elm گفته:

   سلام دوست عزیز
   بسیار خوشحال شدیم.
   با عضویت در شبکه اجتماعی اکسیر علم از اخبار و اطلاعات جدید با خبر شوید.
   ما را در شبکه های اجتماعی با #اکسیرعلم دنبال کنید.

 2. محمد حسن گفته:

  سلام . وقتی ویدیو در این ستا گرام آپلود می کنم ویدیو خود به خود چرخش 180 می شود و فقط هم ویدیو هست نه عکس . حتی وقتی خودم هم ابتدا با نرم افزار فیلم را چرخش می دهم بعد آپلود می کنم هم چرخش می خوره و هم وارونه می شه
  ماندم که چکار کنم؟؟؟؟

  • exir elm گفته:

   سلام دوست عزیز
   ابعاد ویدیویی که در اینستاگرام میخواهید آپلود کنید را باید تنظیم کنید.اینستاگرام ابعادی را برای پست ها مشخص کرده.برای پست ها 1080*1080 , 1080*1350 , 1080*566 و برای استوری و IGTV ابعاد 1080*1920 می باشد.
   اگر مشکل شما با این ابعاد همچنان پابرجا بود،اینستاگرام خود را آپدیت کنید و کش اینستاگرام خود را پاک کنید.
   در صورتی که مشکل شما رفع نشد از خدمات هلپ دسک کمک بگیرد.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر .ابتدا صدای نرم افزار NoxPlayer را بررسی کنید شاید قطع باشد.برای بررس صدای نرم افزار نوکس پلیر به قسمت settings بروید و در قسمت Sound وارد شوید و گزینه Volumes را بزنید و صدای نرم افزار نوکس پلیر را تنظیم کنید.اگر مشکل شما رفع نشد از خدمات هلپ دسک که برای پشتیبانی مشتریان می باشد درخواست پشتیبانی کنید.عضو شبکه های اجتماعی ما شوید.با هشتگ #اکسیرعلم ما را در شبکه های اجتماعی پیدا کنید و فالو کنید.

  • exir elm گفته:

   باعث خوشحالی ما هست که مشکل شما با مقاله رفع ایرادات نوکس پلیر حل شده.عضو شبکه های اجتماعی سایت ما شوید.با جستجو هشتگ #اکسیرعلم در شبکه های اجتماعی ما را فالو کنید.

  • exir elm گفته:

   این موضوع باید بررسی شود .ممکن است نرم افزاری نصب کرده باشید که مانع اجرا برنامه می شود. اگر تمایل داشتین به سیستم شما متصل بشیم و مشکل را بررسی و رفع کنیم. از طریق صفحه خدمات هلپ دسک برنامه ریموت دسکتاپ را دانلود کنید و روی سیستم نصب کنید تا به سیستم شما متصل بشیم.جزئیات بیشتر در صفحه خدمات هلپ دسک قرار دارد.ما را در شبکه های مجازی با هشتگ #اکسیرعلم دنبال کنید.

 3. محمد گفته:

  سلام
  من مشکل نصب برنامه اندرویدی را در نوکس پلیر داشتم که با مقاله خوب شما این مشکل حل شد .ممنون از اکسیر علم

  • exir elm گفته:

   سلام
   از سمت کارشناس هلپ دسک به خط موبایل شما پیامک ارسال شد.لطفا شماره آیدی انی دسک را برای ما ارسال کنید تا به سیستم شما متصل شویم و مشکل شما را حل کنیم.

 4. abolfazl گفته:

  سلام من دوتا مشکل دارم
  اول اینکه همش ارور میده میگه خدمات گوگل پلی متوقف شده است دومی هم اینکه فیلم های اینستارگام رو روی دور تند پخش میکنه

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   برای رفع ارور نوکس پلیر از خدمات هلپ دسک کمک بگیرید.کارشناس ما به سیستم شما متصل میشود و مشکل شما را بررسی و رفع می کند.بعد از اینکه درخواست خود را ارسال کردید پیامی از کارشناس هلپ دسک برای شما ارسال می شود و از شما می خواهد که همکاری لازم را با او داشته باشید.

 5. محمد گفته:

  سلام برای من خیلی کند دیر عمل میکنه ن چیزی نصب میشه روش ن فروشگاه پلی بالا میاره روی لپ تاپم گرافیک 4 رم 4 سیپسیو نسل3230 i5 نمیدونم دیگه مشکل از کجاشه لطفا راهنمایی کنید

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   مشکل سخت افزاری ندارید اما ممکنه تداخل برنامه و یا تنظیمات نوکس بهم ریخته باشه و باید از طریق برنامه ریموت دسکتاپ به سیستم شما متصل بشیم تا مشکل را رفع کنیم .اگر تمایل دارید که مشکل را برطرف کنیم به صفحه خدمات helpdesk مراجعه کنید و برنامه ریموت دسکتاپ را بر روی سیستم خود دانلود و نصب کنید.

 6. AE گفته:

  سلام
  من نوکس پلیرمو از 5 به 7 آپدیت کردم،هربار میرم داخلش اندروید 5 میاره و باید رو اندروید 7 تنظیمش کنم
  بعد از تنظیم کردن،اندروید 7 میاد ولی هیچ کدوم از نرم افزارهام نیست.وقتی هم میخوام نصب کنم،اجازه نصب میده ولی چیزی رو دسکتاپ نوکس نمیاد
  لطفا بگید چیکار کنم؟

  • exir elm گفته:

   سلام .این مشکل با اتصال ما به سیستم شما ،می بایست بررسی شود.اگر تمایل دارید که به سیستم شما متصل شویم و مشکل شما را حل کنیم به صفجه خدمات مشتریان رفته و فرم درخواست خدمات helpdesk را پر کنید تا کارشناس ما با شما در ارتباط شود و مشکل را حل کند.

 7. FATEMEH گفته:

  سلام من نوکس رو که باز کردم نوشت که نوکس STOPPED شده الان که میرم داخل فقط کلمه اندروید رو مینویسه و بالا نمیاد چکار کنم

  • exir elm گفته:

   سلام
   مشکل نوکس پلیر شما با اتصال ما به سیستم شما ،می بایست بررسی شود.اگر تمایل دارید که به سیستم شما متصل بشیم و مشکل را بررسی و رفع کنیم به صفحه خدمات مشتریان رفته و فرم درخواست خدمات را پر کنید تا کارشناس ما با شما در ارتباط شود و مشکل را حل کند.

  • exir elm گفته:

   سلام.مشکل شما باید از طریق اتصال به سیستم شما بررسی شود .اگر تمایل دارید که به سیستم شما متصل بشیم و مشکل را بررسی و رفع کنیم به صفحه خدمات مشتریان رفته و فرم درخواست خدمات را پر کنید تا کارشناس ما با شما در ارتباط شود و مشکل را حل کند.

 8. ناشناس ناشناسان گفته:

  باسلام و خسته نباشید به شما و همکاران محترمتان
  این نرم افزار در موقع نصب هیچ خطایی نمی دهد و وقتی هنگام اجرا Nox ارور (!Nox failed to configure components) و وقتی که نرم افزار Multi-Drive را اجرا می کنم، ارور (!VM inits failed) را می دهد.
  لطفا سریعا کمک کنید. با تشکر.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا نرم افزار شما باگ داره.مشکل شما باید از طریق اتصال به سیستم شما بررسی شود .اگر تمایل دارید که به سیستم شما متصل بشیم و مشکل را بررسی و رفع کنیم به صفحه خدمات مشتریان (helpdesk) رفته و فرم درخواست خدمات را پر کنید تا کارشناس ما با شما در ارتباط شود و مشکل را حل کند.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   از نظر شما سپاسگذاریم.
   برای اینکه مشکل نصب برنامه شاید بر روی نوکس پلیر شما حل شود،می بایست به سیستم شما متصل شویم و مشکل را رفع کنیم.اگر تمایل دارید که به سیستم شما متصل بشیم و مشکل را بررسی و رفع کنیم به صفحه خدمات مشتریان (helpdesk) رفته و فرم درخواست خدمات را پر کنید تا کارشناس ما با شما در ارتباط شود و مشکل را حل کند.

 9. علی گفته:

  سلام ممنونم از سایت خوب اکسیر علم.ببخشید من وقتی میزنم بر روی نوکس پلیر که باز بشه باز بشه ارور میده و میگه مشکل از فایر وال هستش.وای متاسفانه فایر وال من نه روشن میشد و نه خاموش.منم کلا غیر فعال کردم و بلد نیستم دوباره فعال کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

 10. نرجس گفته:

  سلام، وقت به خیر
  برنامه های من روی نوکس پلیر نصب هست، مثل واتسپ، نوتیفیکیشن دارم ولی شورتکات برنامه نمایش داده نمیشه، لطفا راهنمایی نمایید.

  • exir elm گفته:

   سلام
   اگر داخل پوشه باشند کافی است که روی آن چپ کلیک کنید و به صفحه اصلی بکشید و رها کنید.در غیر این صورت می بایست به سیستم شما متصل بشم و مشکل را بررسی کنم.لطفا برنامه انی دسک را نصب کنید تا به سیستم شما متصل بشیم و مشکل را بررسی کنیم.برای دانلود برنامه به صفحه پشتیبانی مشتریان/ HELPDESK وارد شوید.

 11. کامران گفته:

  سلام و خسته نباشید
  وقتی نرم افزار تلگرام و واتس آپ اجرا میشه فونت ها درست نمایش نمیده (داخل نرم افزار)

  چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

 12. pouya گفته:

  سلام خسته نباشید از امروز زمانی که میخوام وارد ناکس پلیر بشم بعد 30 ثانیه وارد هر برنامه ای که میشم میزنهstopped بعد میاد بیرون و میره به قسمتی که مینویسه android یعنی مشکل از کجاش هست ممنون میشم راهنمایی کنید

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا بخش تنظیماتی نرم افزار شبیه ساز نوکس پلیر شما دچار مشکل شده .برای رفع این مشکل می تونید نرم افزار انی دسک را نصب کنید تا به سیستم شما متصل بشیم و مشکل را حل کنیم .برای دانلود نرم افزار به صفحه پشتیبانی مشتریان مراجعه کنید.

 13. ادیسون گفته:

  از ارور لانچر چیزی نگفتین. بیشتر کامنتارو خوندم همش جوابتون یه چیز بودش : هلپ دسک , پشتیبانی مشتریان. حداقل یه چیز تازه تر میگفتین.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز ،لانچر خود نرم افزار نوکس مشکلی نداره و برای تیم ما این مشکل پیش نیامده .بعضی از مشکلات توسط شما بازدیدکننده گرامی به ما گزارش میشه و ما از طریق سرویس خدمات هلپ دسک به سیستم شما متصل میشیم و مشکل را بررسی میکنیم.اگر دقت کنید در مورد رایج ترین خطاها مقاله نوشته شد و خیلی ها مشکل داشتن و با استفاده از همین خدمات هلپ دسک مشکلاتشون رفع شد .اگر مشکل لانچر نرم افزار نوکس شما برطرف نشده میتوانید از طریق همین خدمات هلپ دسک مشکلتون را با خیال راحت رفع کنید.

 14. زهرا گفته:

  سلام من برنامه noxplayer رو که باز میکنم این پیام میاد: unfortunately the process com.android .phone has stopped.
  چیکار کنم تا بالا بیاد؟

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   برنامه noxplayer شما عملکردش متوقف شده و به مشکل برخورده.اگر تمایل دارید که مشکل شما حل بشه به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کنید و فرم درخواست را پر کنید و نرم افزار ریموت دسکتاپ را دانلود کنید تا به سیستم شما متصل بشیم و مشکل را برطرف کنیم .

 15. darush.jiroft گفته:

  سلام وقتی که نرم افزارو باز میکنم اجرا که میشه یه چیزی میاد روش به انگلیسی مینویسه ویندوز میتواند این مشکل را به صورت آنلاین حل کند میزنم تموم که میشه دوباره یکی دیگه میاد نوکسو که میبرم دیگه نمیاد لطفا جواب بدید

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا یا مشکل آپدیت داره یا تنظیماتش بهم ریخته .اگر تمایل دارید مشکلتون حل بشه،به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کنید و نرم افزار ریموت دسکتاپ را دانلود کنید و فرم درخواست را پر کنید تا بتونیم به سیستم شما وصل بشیم و مشکل را برطرف کنیم.

 16. Ali.alone گفته:

  سلام ببخشید چرا در هنگام استفاده از نوکس پلیر سرعت موس و سیستم کند میشود و بعضی از برنامه ها اندروید عمل نمیکنند و بعضی هم سرعتشان بسیار ضعیف است؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید؟؟

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا مشکل از تنظیمات نوکس پلیر می باشد.برای رفع این مشکل به صفحه خدمات helpdesk مراجعه کنید تا کارشناس ما به سیستم شما وصل بشه و مشکل را رفع کند.

 17. محمدرضا گفته:

  سلام مشکل من اینه که تمام برنامه ها داخل nox اجرا میشه اما اینستاگرام رو بالا نمیاره وقتی وارد اینستاگرام میشم فقط یک صفحه سفید بالا میاد ممنون میشم اگه کمکم کنید

  • exir elm گفته:

   حتما در نرم افزار Nox player اکانت گوگل داشته باشید و برنامه اینستاگرام را از گوگل پلی نصب کنید.دقت کنید که فضای درایوری که نرم افزار nox player نصب کرده اید،پر نشده باشد.اگر مشکل شما حل نشد می توانید به صفحه خدمات هلپ دسک وارد شوید و در فرم درخواست را پر کنید تا کارشناس کامپیوتر مشکل شما را رفع کند.

 18. عرفان گفته:

  سلام من برنامه رو ک باز میکنم بجای صفحه اصلی ی صفحه سفید کامل میاد ک هیچکاری هم نمیشه کرد
  و از گزینه ها هم نمیشه چیزی رو باز کرد چیکار کنم؟

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   نرم افزار نوکس پلیر شما احتمالا تنظیماتش بهم ریخته یا فایلش راه اندازش حذف شده و یا باگ داره.اگر تمایل دارید مشکل شما را رفع کنیم ب صفحه خدمات helpdesk رفته و فرم درخواست پشتیبانی را پر کنید تا کارشناس کامپیوتر بتواند مشکل شما را رفع کند.

 19. mahsa گفته:

  سلام ببخشید من یه سوال دارم هیچکس پاسخونیست من وقتی ک برنامه رونصب کردم دستم خورد به یه گزینه ای یه عکس گرفتم حالا اون عکس افتاده روتمام صفحش توگالریم نیست میخام تماس تصویری بگیرم اون عکس روشه استوری بزارم یا یه چیزی برای یکی بفرستم بازم همون بالا میاد برنامه رونصب کردم مجدد نصب کردم بازم همونجوریه ممنون میشم راهنماییم کنید.اگه راهی هست واسه ریست کردنش ریست کردنه دوربینش هرچی که این عکسو برش دارم.تشکر

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   برای حذف عکسی که گرفتین در قسمت تنظیمات نوکس پلیر وارد بشین > settings بعد به قسمت storage بروید،بعد وارد بخش picture یا همان تصاویر شوید و عکسی که گرفته اید را پاک کنید.راه حل دیگر >ابتدا به محل نصب نرم افزار نوکس پلیر بروید و در قسمت کادر جستجو فرمت تصاویر را جستجو کنید و عکس را پاک کنید.فرمت جستجو تصاویر JPG . هست .اگر مشکل شما حل نشد به صفحه خدمات helpdesk رفته و فرم درخواست پشتیبانی را پر کنید تا کارشناس کامپیوتر بتواند به سیستم شما متصل شود و مشکل شما را رفع کند.

 20. علی محمدی گفته:

  با سلام من وقتی میرم داخل نوکس و شاد رو باز میکنم
  ١ اینکه وویس نمیشه فرستاد یعنی فرستاده میشه ولی صداش نمیاد و٢ اینکه لایو های شاد صداش برام نمیاد

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   مشکل نوکس شما توسط کارشناس ما،رفع خواهد شد.در صورتی که تمایل دارید مشکل را برطرف کنیم.به صفحه خدمات helpdesk مراجعه کرده و فرم درخواست پشتیبانی را پر کنید و نرم افزار انی دسک را دانلود کنید تا کارشناس ما به سیستم شما متصل شده و مشکل را برطرف کند.

 21. نازنین بهبودی گفته:

  سلام وقت بخیر .نوکس پلیر من به مشکل برخورده.اصلا نمیتونم باهاش کار کنم.لطفا از کارشناس هلپ دسک سایت اکسیر علم درخواست می کنم مشکل من را رفع کنه .هزینه اش برام مهم نیست فقط این مشکل زود حل بشه .ممنون میشم.

 22. amir گفته:

  سلام من میخوام این برنامه رو فارسی کنم اما وقتی میرم قسمت تغییر زبان زبان فارسی نداره چی کار کنم ؟

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   اگر مشکل تغییر زبان شما در بخش settings نرم افزار نوکس پلیر رفع نشد .بهتر است که نرم افزار نوکس پلیر را از سایت اکسیر علم دانلود کنید.

 23. رسول گفته:

  سلام وقت بخیر
  مهندس . nox رو با چندتا ورژن نصب کردم . نصب که میشه برنامه میاد بالا . صفحه برنامه سفید میمونه و هیچ اتفاق دیگه نمیوفته . دلیلش چیه ؟ ممنون میشم کمکم کنید .

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   مشکل شما باید از نظر سیستمی بررسی شود اگر تمایل دارید مشکل شما را حل کنیم به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کنید و فرم را پر کنید تا کارشناس با شما تماس بگیرد.

 24. بازدید کننده ی سایت گفته:

  چرا توی برنامه noxمثلا فیلمی رو که میبینم بعد از مدتی صدای اون قطع میشه و تا زمانی که برنامه رو ریستارت نکنی درست نمیشه؟

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   ممکنه برنامه نوکسی که نصب کردید باگ داشته باشه،مورد دیگر این هست که تداخل برنامه ها هم میتونه این مشکل را به وجود بیاره،بعضی اوقات تنظیمات برنامه نوکس دستکاری شده باشه و حتی استفاده از VPN ممکنه دچار خطا و اشکالاتی بشه.دلایل زیادی داره اما اگر نیاز دارید که از طریق کارشناس مشکل شما رفع شود حتما به بخش خدمات Helpdesk سایت اکسیر علم پیام دهید .

 25. جواد گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من برنامه رو نصب کردم
  بیشتر از دوتا نرم افزار رونتونستم روی اون نصب کنم
  ارور 1007 — V7.0 میده ونصب نمیکنه

  نرم افزارهای کرک شده رو نصب میکنم ولی به حالت پولی نصب میشه
  میشه راهنمایی کنید
  cpu i5
  ram 8

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا با اکانت گوگل وارد نوکس پلیر شوید.سپس از خود فروشگاه گوگل پلی برنامه ها را نصب کنید.اگر مشکل شما رفع نشد،به تیم کارشناس ما می توانید پیام دهید. اگر نیاز دارید که از طریق کارشناس مشکل شما رفع شود حتما به بخش خدمات هلپ دسک سایت اکسیر علم پیام دهید .

 26. متین گفته:

  سلام ببخشید وقتی وارد می شم میزنه نوکس اپ پلیر استاپد استپ میشه چرا چند بارم حذف ونصب کردم چه کنم؟؟

  • exir elm گفته:

   مشکل استپ چند نرم افزار نوکس پلیر شما باید توسط کارشناس کامپیوتر بررسی شود. وبرای حل مشکل خود به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کنید و فرم درخواست پشتیبانی را پر کنید و نرم افزار انی دسک را نصب کنید و شماره آیدی نرم افزار انی دسک را برای ما ارسال کنید تا کارشناس کامپیوتر؛مشکل شما را رفع کنید.

 27. MohammadAli گفته:

  من یک مشکل دارم. اینترنت به ناکس وصل نمیشه و pubg و westland هم به اینترنت(سرور) وصل نمیشه ولی pubg اپدیت هاش کامل اجرا میشه حتی dns تغییر دادم درست نشد. ارور سرور میده.

  • exir elm گفته:

   سلام
   بررسی کنید که اینترنت داخل nox player غیر فعال نباشد.
   مورد دیگر این است که مدل گوشی را در ناکس تغییر دهید.

 28. حسین پروانه گفته:

  سلام من قبلا نرم افزار نوکس پلیر رو داشتم نسخه 6612 و هیچ مشلی نداشت اما وقتی آپدیتش کردم کلا ریخت بهم پاک کردم دوباره نسخه قدیمی رو نصب کردم باز هم درست نشد.یکی دوبار با فایل Nox Repair.exe درستش کردم اما باز خراب شد.خرابی هاش اینه:وقتی فول اسکرین میکنم صفحه بنفش میشه-وقتی بیشتر از ربع ساعت باهاش کار می کنم هم صداش قطع میشه رفتم توی مولتی پلیر منیجر و او تیک گزینه turn off sounds will lower CPU consumption رو برداشتم ولی باز هم درست نشد Nox Repair هم درستش نتوست بکنه بگین چکار کنم.اندروید هم هفت هست.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   آپدیت جدید نرم افزار Nox app player در خیلی از سیستم ها با خطاهایی روبرو است .منتظریم تا در آپدیت جدید این باگ ها برطرف شود.اگر به نسخه قدیمی می خواهید برگردید باید به طور کامل این نرم افزار را از سیستم خود پاک کنید حتی فایل های رجیستر این نرم افزار هم می بایست پاک شود.
   بعضی اوقات گرافیک nox را باید تنظیم کنید.
   اگر تمایل دارید مشکل شما زود حل شود به صفحه خدمات هلپ دسک اکسیر علم مراجعه کنید و فرم درخواست را پر کنید تا کارشناس مشکل شما را حل کند.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   تنظیمات گرافیک بازی را بررسی کنید .اگر تمایل دارید که کارشناس کامپیوتر سیستم شما را بررسی کند به صفحه خدمات هلپ دسک اکسیر علم مراجعه کنید و فرم درخواست را پر کنید

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر.چه ورژنی از برنامه nox استفاده می کنید.
   گاهی نیاز است که تنظیمات Nox را بر روی سیستم خود پیکربندی کنید.
   اگر نیاز دارید که کارشناس کامپیوتر مشکل شما را رفع کند به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کنید و فرم درخواست را پر کنید تا کارشناس با شما تماس بگیرد.

 29. مرتضی امیری گفته:

  درود به سایت اکسیر علم
  برنامه نوکس پلیر من به درستی اجرا نمیشه و مشکل داره .خواهش میکنم مشکل من را حل کنید.هزینه اش هر چی باشه میدم فقط میخوام درست بشه،تمام وقتم رفت نتونستم مشکل را رفع کنم.

 30. سمیرا گفته:

  من نوکس را آپدیت کردم و وقتی اجرا میکنم خیلی کند اجرا میشه .از سایت شما درخواست پشتیبانی دارم .

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   معمولا بعد از آپدیت نوکس پلیر،برنامه به خوبی اجرا نمی شود.برای بررسی و رفع مشکل برنامه شما،به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کنید و فرم درخواست را پر کنید تا کارشناس با شما تماس بگیرد.

 31. آرتان گفته:

  سلام!
  ممنون از سایت خوبتون
  نوکس من بیش از حد کنده و هر 10 دقیقه شاد گیر میکنه
  شرایط سیستمم : کارت گرافیک آخرین نسخه
  حجم اضافه در درایور ویندوز 2gb
  1 برنامه رو نوکس نصبه که اونم شاده
  دیگه روانیم کرده من یه عالمه درس دارم.
  کسایی که درس میخونن با. نوکس دقت کردین کل روز هنگ نمیکنه فقط وقتی که درس دارین هنگ میکنه و از هنگم در نمیاد😐😁👌😅

 32. Omid گفته:

  سلام.
  من موقعی که یه فیلمی رو تو مایکت باز میکنم صفحه سیاه نشون میده فقط صداش میاد تو بازی موقع فیلم فقط صدا میاد مشکل چیست؟

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   ر تمایل دارید به سیستم شما وصل بشیم و مشکل را در کوتاه ترین زمان رفع کنیم ، به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کنید و فرم را پر کنید تا کارشناس بتواند با شما ارتباط برقرار کند.

 33. علی محمدی گفته:

  سلام
  نوکس من اجرا که میکنم متوقف شده خواهش میکنم مشکل من را حل کنید.هزینه اش برام مهم نیست.تمام کارهام توش مونده که باید انجام بدم.لطفا کمک کنید.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   اگر می خواهید مشکل شما در کوتاه ترین زمان رفع بشه به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کرده و فرم را پر کنید تا کارشناس بتواند با شما ارتباط بقرار کرده و مشکل را حل کند.

 34. sarina گفته:

  سلام خسته نباشید
  من نوکس رو نصب کردم اما وقتی بازش میکنم صفحش سیاهه و اصلا چیزی نمیاد من واقا به این برنامه لازم دارم نمیدونم چیکار کنم حتی میمو رو هم نصب کردم اما اونم صفحش باز نمیشه در صورتی ک قبلا با بلو استکس به راحتی کار میکردم اما حجم زیاد میگرفت . الان چیکار کنم ؟

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   نوکس شما احتمالا باگ داره .اگر می خواهید مشکل در کوتاه ترین زمان حل بشه به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کرده و فرم را پر کنید تا کارشناس با شما تماس بگیرد.همین الان فرم را میتونید پر کنید تا فرصت هست.

 35. sarina گفته:

  سلام وقت بخیر
  من تازه نوکس رو نصب کردم اما اصلن وقتی بازش میکنم صفش برام نمیاد و نمیدونم چطوری راه اندازیش کنم واقعا هم لازمش دارم حتی میمورو هم برام نمیاره در صورتی ک قبلا با بلو استکس کار میکردم اما حجمش بالا بود . چیکار کنم ؟

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   گرافیک نوکس را بررسی کنید.اگر تمایل دارید که از خدمات پشتیبانی ما استفاده کنید و در کوتاه ترین زمان مشکل خود را رفع کنید.به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کنید و فرم را پر کرده و منتظر بمانید تا کارشناس با شما تماس بگیرد.

 36. امید گفته:

  سلام خسته نباشید.
  برنامه nox player من مشکل داره و خوب کار نمیکنه.از تیم پشتیبانی شما میخوام که مشکلم را حل کنه

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   با یک بلندگو سالم تست کنید .ابتدا بلندگو رو حالت ON باشه و به کامپیوتر وصل کرده و وارد برنامه nox player شوید. سپس واتساپ را باز کنید و صدای خود را تست کنید.اگر تمایل دارید که مشکل در کوتاه ترین زمان حل شود به صحفه خدمات هلپ دسک مراجعه کرده و فرم درخواست پشتیبانی را پر کنید تا کارشناس ما با شما تماس گرفته و مشکل را رفع کند.

 37. امین گفته:

  سلام خسته نباشد .مشکل نوکس من اینه که صدا نداره و موزیک را پخش میکنم صدا قطع شده .از پشتیبانی شما میخوام که مشکل من را حل کنه.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   به قسمت setting برنامه nox player وارد شوید و در قسمت بلندگو ،لغزنده صدا را بیشتر کنید.دقت کنید که صدای ویندوز شما هم باید بررسی شود.
   اگر تمایل دارید که مشکل در کوتاه ترین زمان حل شود به صحفه خدمات هلپ دسک مراجعه کرده و فرم درخواست پشتیبانی را پر کنید تا کارشناس ما با شما تماس گرفته و مشکل را رفع کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *