NOXPlayer errors| رفع خطاهای نوکس پلیر

اکسیر نیوز- رفع خطاهای نوکس پلیر

رفع خطای NOXplayer

NOXPlayer errors : از نرم افزار NOX Player برای شبیه سازی اندروید در سیستم عامل ویندوز،مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران قادرند در صورت نداشتن موبایل یا تبلت با استفاده از نرم افزار نوکس پلیر ،برنامه های اندروید و حتی بازی های اندرویدی را در ویندوز نصب کنند.اگر دقت کرده باشید فضای موبایل به دلیل حجم اطلاعات، اشغال می شود و شاید نتوانید اپلیکیشن های محبوب خود را در موبایل به دلیل کمبود فضا اجرا کنید.نرم افزار نوکس پلیر از فضای ویندوز استفاده می کند و تجربه موبایل و تبلت را در ویندوز ممکن می سازد. در هنگام استفاده از نرم افزار نوکس پلیر خطاهایی رخ می دهد و اجرای نرم افزار را برای کاربران غیرممکن می سازد.

noxplayer errors
رفع خطاهای نوکس پلیر

برخی خطاها ممکن است سیستمی باشد و برخی از خطاها به تنظیمات نرم افزار مربوط می شود که باید مورد بررسی قرار گیرد.در صورتی که این خطاها رفع نشود امکان دارد که نرم افزار به خوبی کار نکند و حتی کارایی خود را از دست بدهد. این خطاها در هنگام اتصال به سیستم مشتریان توسط کارشناس هلپ دسک،تهیه شده و برای عموم کامل رایگان ارائه شده است.در سایت اکسیرعلم علاوه بر رفع مشکلات مشتریان،محتوای آموزشی را برای رفع خطاهای سیستمی به مشتریان ارائه می دهیم،تا کاربران در صورت مواجه شدن با مشکلاتی  احتمالی که همیشه برایشان اتفاق می افتد،خود بتوانند این خطاها را رفع کنند.در صورتی که خود کاربران قادر به حل مشکلات نباشند می توانند از پشتیبانی کارشناس هلپ دسک استفاده نمایند.

 • مشکل تمام صفحه نشدن و بزرگ نشدن سایز(ابعاد) نرم افزار نوکس پلیر به دلیل تنظیمات پیش فرض:

  NOXPlayer errors :برخی از نرم افزار ها با توجه به تنظیمات پیش فرض اجرا می شوند.در هنگامی که نرم افزار نوکس پلیر را اجرا می کنید به صورت پیش فرض حالت  عمودی اجرا می شود.اگر دکمه full screen را کلیک کنید به صورت تمام صفحه بزرگ نمایی نمی شود بلکه همان حالت عمودی بزرگ نمایی می شود.در مواقعی کاربر نیاز دارد که بعضی از اپلیکیشن های اندرویدی را به حالت تمام صفحه اجرا کنند به عنوان مثال برای بازی های اندروید حتما نیاز است که ابعاد صفحه نرم افزار نوکس پلیر full screen و به صورت افقی باشد.
  NOXPlayer errors-full screen
  مشکل بزرگ نمایی نرم افزار نوکس پلیر
  اگر ابعاد نوکس پلیر به صورت عمودی بزرگ نمایی شود کاربر نمی تواند لذت بازی های اندرویدی را تجربه کند.برای رفع مشکل بزرگ نمایی و حالت full screen شدن نرم افزار نوکس پلیر،ابتدا نرم افزار را اجرا کنید زمانی که نرم افزار اجرا شد از پنل سمت راست دکمه rotate  را کلیک کنند تا نوکس پلیر از حالت عمودی به حالت افقی قرار بگیرد.بعد از افقی کردن نوکس پلیر دکمه full screen را کلیک کنید تا ابعاد صفحه نمایش نوکس پلیر به حالت تمام صفحه بزرگ نمایی شود.
  rotate -noxplayer
  راه حل بزرگ نمایی صفحه نرم افزار نوکس پلیر
 • اجرا نشدن نرم افزار به دلیل ویروس یا حذف فایل:

  برخی از کاربران مشکل اجرا نشدن نرم افزار نوکس پلیر را در ویندوز خود گزارش داده اند.معمولا دو دلیل رایج برای مشکل اجرا نشدن نرم افزار نوکس پلیر در ویندوز شما وجود دارد.دلیل اول ممکن است نرم افزار نوکس پلیر با سیستم شما سازگاری نداشته باشد.دلیل دوم این است که امکان دارد ویندوز شما ویروسی شده باشد.زمانی که ویندوز ویروسی شده باشد نرم افزار های اجرایی به ویروس آلوده شده و برخی از فایل های نرم افزار سیستم خراب می شود .با خرابی فایل های مربوط به نرم افزار ها اجرا شدن آن ها غیر ممکن می شود.بنابراین سعی کنید که بر روی ویندوز خود آنتی ویروس نصب کنید تا از ویروسی شدن ویندوز جلوگیری کنید.اگر تخصصی در این مورد ندارید میتوانید از کارشناس هلپ دسک سایت اکسیرعلم کمک بگیرید.
  noxplayer not openning
  ویروسی بودن و اجرا نشدن نرم افزار noxplayer
 • مشکل نصب نشدن نرم افزار اندروید

  برخی از کاربران نمی توانند اپلیکیشن های محبوب خود را در نرم افزار نوکس پلیر نصب و اجرا کنند.این مشکل پرسش خیلی از کاربران بوده و گزارش های زیادی به کارشناسان هلپ دسک می شود.ما در پست معرفی نرم افزار نوکس پلیر در مورد قابلیت های این نرم افزار توضیحاتی داده ایم. برای خواندن پست معرفی نرم افزار نوکس پلیر کلیک کنید. اگر دقت کرده باشید نرم افزار نوکس پلیر فقط برای اپلیکیشن های اندورید می باشد و خیلی از کاربران به دلیل عدم آگاهی،اپلیکیشن های سیستم عامل IOS را در نوکس پلیر می خواهند نصب کنند و این کار کاملا اشتباه می باشد. برای نصب نرم اپلیکیشن ها در نوکس پلیر دقت کنید که برنامه ها و بازی های موبایل می بایست اندرویدی باشند نه سیستم عامل IOS.
  نصب نشدن برنامه ها و بازی های اندرویدی در نوکس پلیر
  noxplayer errors :نصب نشدن برنامه ها و بازی های اندرویدی در نوکس پلیر
  برای نصب برنامه های اندرویدی از فروشگاه گوگل پلی می توانید اقدام کنید.روش دیگری که برای نصب برنامه های اندرویدی می توانید از آن استفاده کنید این است که برنامه های اندرویدی خود را از سایت سازنده دانلود کنید و یا از سایت های معتبر تهیه کنید.پیشنهاد ما این است که از سایت سازنده برنامه های اندرویدی را دانلود کنید و بعد در نرم افزار نوکس پلیر نصب و اجرا کنید.
  نصب برنامه های اندرویدی در گوگل پلی نرم افزار نوکس پلیر
  نصب کردن برنامه ها و بازی های اندرویدی در گوگل پلی نرم افزار نوکس پلیر
  noxplayer install app in google-play
  نصب برنامه های اندرویدی در گوگل پلی نرم افزار نوکس پلیر
 • بهم ریختن تنظیمات نوکس پلیر

  گاهی کاربران برای استفاده از امکانات نرم افزار ،تنظیمات نوکس پلیر را سفارشی سازی و دست کاری می کنند.با تغییراتی که در تنظیمات نوکس پلیر انجام می دهند ممکن است نرم افزار به خوبی کار نکند و با مشکل روبرو شوند.در صورتی که می توانید تنظیمات را به حالت پیش فرض ببرید حتما اقدام کنید در غیر این صورت برای بازگشت به تنظیمات پیش فرض از کارشناس هلپ دسک کمک بگیرید. گاهی اتقاف افتاده است که کاربران تنظیمات نوکس پلیر را دست کاری می کنند.
   NOXPlayer errors - خطای تنظیمات نرم افزار نوکس پلیر
  مشکل تنظیمات نرم افزار نوکس پلیر
 • مشکل هنگ کردن نرم افزار نوکس پلیر

  NOXPlayer errors :معمولا نرم افزار ها در محل درایور ویندوز نصب می شوند.با پر شدن فضای درایو ویندوز، سیستم کند شده و در برخی مواقع نرم افزار ها نمی تواند به خوبی کار کنند.برای رفع این مشکل  فایل های اضافی در دسکتاپ ویندوز و همچنین درایو ویندوز را پاک کنید تا فضای ویندوز بهینه شود.برای بهینه سازی فضای ویندوز و پاک کردن فایل های اضافی،از کارشناس ما در بخش خدمات هلپ دسک کمک بگیرید.
  noxplayer errors
  خطای هنگ کردن در هنگام اجرای نرم افزار نوکس پلیر
 • مشکل اتصال اینترنت در نرم افزار نوکس پلیر

  NOXPlayer errors :بسیاری از کاربران مشکل اتصال اینترنت را در نوکس پلیر تجربه کرده اند و نتوانستند این مشکل را حل کنند.همانطور که می دانید نرم افزار نوکس پلیر از طریق اینترنت ویندوز کار می کند.زمانی که اینترنت ویندوز شما قطع باشد یا به مشکلی روبرو شود اتصال نرم افزار نوکس پلیر به اینترنت قطع می شود. بنابراین اگر اتصال ویندوز شما به اینترنت با مشکل مواجه هست می بایست مشکل را برطرف کنید تا نوکس پلیر اتصالش با اینترنت برقرار شود.برخی از مشکلات مربوط به بخش فیزیکی(سخت افزار) می باشد به عنوان مثال کابل اتصال به اینترنت به کیس کامپیوتر قطع شده – تلفن شما قطع شده یا مخابرات با مشکل فنی مواجه است -آداپتور اینترنت دچار خطایی شده-کارت شبکه دچار مشکل شده و….برای رفع مشکلات فنی می توانید به کارشناس ما در صفحه خدمات هلپ دسک پیام دهید.
  noxplayer Internet connection errors
  مشکل اتصال به اینترنت در نرم افزار نوکس پلیر
 • مشکل اجرا نشدن همزمان چند شبیه ساز نرم افزار نوکس پلیر

  NOXPlayer errors :با استفاده از دکمه Multi instance manager می توانید چندین شبیه ساز را بر روی سیستم خود ایجاد کرده و همزمان اجرا کنید.اما کاربران مشکلات رایجی در هنگام اجرا همزمان چندشبیه ساز،تجربه کرده اند و به کارشناسان کامپیوتر گزارش داده اند.با توجه به اینکه شما قادر هستید چند شبیه ساز را در ویندوز خود ایجاد کنید و همزمان آنها را اجرا کنید باید دقت کنید که سخت افزار شما توانایی اجرا همزمان چند شبیه ساز را دارد یا ندارد.
   noxplayer emulator errors
  خطای اجرای همزمان چند شبیه ساز در نرم افزار نوکس پلیر
  اگر سیستم شما نمی تواند چند شبیه ساز را همزمان اجرا کند،پیشنهاد ما این است که از ساخت چند شبیه ساز در ویندوز خود صرف نظر کنید. اگر سیستم شما قادر است چند شبیه ساز را همزمان اجرا کند با کمک کارشناس کامپیوتر این کار ار انجام دهید.کارشناسان با بررسی سخت افزار سیستم شما می توانند به شماکمک کنند تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود. پس بنابراین برای هر اقدامی از کارشناس هلپ دسک راهنمایی بگیرید.

توجه :

با رعایت کردن مواردی که گفته شد می توانید به مدت طولانی از نرم افزار نوکس پلیر استفاده کنید و از خطاهای احتمالی جلوگیری کنید.اما توجه کنید که هر سیستمی دچار خطاهای ناگهانی می شود و ممکن است جزء موارد بالا نباشد.بنابراین می توانید خطاهای خود را برای ما ارسال کنید.برای ارسال پیام های خود از طریق فرم تماس و فرم خدمات مشتریان در صفحه خدمات هلپ دسک می توانید اقدام کنید.کارشناسان ما پس از پیگیری و بررسی ها با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

 

خدمات سایت اکسیرعلم

پلن اشتراک ویژه
عضویت VIP اکسیرعلم

 VIP  سایت – خرید اشتراک ویژه

  عضو ویژه سایت ما شوید. با خرید اشتراک ویژه در سایت ما از امکانات سایت بهره مند شوید. با فعالیت در سایت ما و  شبکه های مجازی اکسیرعلم، می توانید عضو رایگان VIP سایت شوید.کافی است که در عضو شبکه های احتماعی ما شوید و با کامنت گذاشتن و لایک کردن و به اشتراک گذاشتن پست های ما به دوستان خود،عضویت رایگان VIP سایت را دریافت کنید.
خدمات سئو سایت ( seo site)
درخواست خدمات سئو  جهت افزایش رنک سایت

درخواست سئو

برای سئو سایت و افزایش بازدید سایتتان به ما پیام دهید.(تولید محتوای سایت مانند نرم افزار نوکس پلیر)
هم اکنون می توانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید.
graphic-exirelm
درخواست خدمات گرافیکی
درخواست خدمات گرافیک برای درخواست  خدمات گرافیکی به منو سایت در بخش خدمات گرافیکی  مراجعه کنید.(نمونه تصاویر نرم افزار نوکس پلیر)
خدمات طراحی سایت در اکسیرعلم
خدمات طراحی سایت
 درخواست خدمات طراحی سایتبرای درخواست  خدمات گرافیکی به منو سایت در بخش طراحی سایت، مراجعه کنید.
از طریق فرم در صفحه طراحی سایت، می توانید درخواست خود را ارسال کنید.
 
فروشگاه اکسیرعلم
فروشگاه اکسیرعلم
فروشگاه اکسیرعلم محصولات با کیفیت را در فروشگاه اکسیرعلم  مشاهده کنید.
خرید خوبی را با ما تجربه کنید.
خدمات از راه دور یکی از سرویس های سایت اکسیرعلم می باشد.
درخواست خدمات هلپ دسک برای رفع مشکلات خود به منو سایت در بخش خدمات هلپ دسک مراجعه کنید.( NOXPlayer errors :رفع مشکلات نرم افزار نوکس پلیر )
از طریق فرم در صفحه خدمات هلپ دسک می توانید درخواست خود را ارسال کنید.
 
شبکه های اجتماعی اکسیرعلم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای پیوستن به شبکه های اجتماعی اکسیرعلم ،روی شبکه های اجتماعی زیر کلیک کنید و به صفحه مجازی ما   مراجعه کرده و عضو خانواده اکسیرعلم شوید.( نرم افزار نوکس پلیر  )

شبکه اجتماعی ما: عضو شبکه اجتماعی ما شوید.

pinterest - پینترست اکسیرعلم
 

8 دیدگاه برای “NOXPlayer errors| رفع خطاهای نوکس پلیر

 1. مرتضی گفته:

  چرا پس استوری میزارم با برنامه نوکس بر عکس میشه . یا دوربینش وارونه نشون میده .این چه مدله موندم

  • exir elm گفته:

   سلام دوست عزیز
   اگر نسخه نرم افزار نوکس پلیر شما آپدیت نیست،آن را آپدیت کنید.
   به بخش setting برنامه بروید و دکمه تنظیمات پیشفرض را یکبار کلیک کنید.
   اگر مشکل شما برطرف نشد همینجا پیام دهید تا کارشناس هلپ دسک شما را راهنمایی کند.

  • exir elm گفته:

   سلام دوست عزیز
   بسیار خوشحال شدیم.
   با عضویت در شبکه اجتماعی اکسیر علم از اخبار و اطلاعات جدید با خبر شوید.
   ما را در شبکه های اجتماعی با #اکسیرعلم دنبال کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *