نمونه کار سئو سایت در نتایج گوگل – خروجی سئو سایت در نتایج گوگل

  نمونه کار سئو سایت

سئو سایت به شما کمک می کنه که در نتایج بالای موتور جستجو قرار بگیرید.این امر باعث می شود که در بالای دیگر سایت ها قرار بگیرید.

بنابراین برایی نمایش سایت خود در موتور های جستجو مثل گوگل و یاهو و بینگ و یاندکس و بایدو و … به سئو نیاز دارید تا بازدید صفحات خود را بالا ببرید.

تصویر نمونه سئو سایت با جستجو تکنیک حذف سوژه در فتوشاپ
عکس جستجو تکنیک حذف سوژه در فتوشاپ

اگر بعد از طراحی سایت متوجه شدید که نتایج مطلوبی در بازدید سایت ندارید باید از این ابزار بزرگ استفاده کنید، تا بتوانید سایت خود را در نتایج اول موتور های جستجو قرار دهید.

در غیر این صورت سایت شما از نظر سئو  بهینه نیست و بازدیدکنندگان نمی توانند سایت شما را در موتور جستجو ببینند.

 هدف سئو سایت


هدف از سئو کردن سایت این می باشد که شما سایت خود را در رتبه بالای موتورهای جستجو قرار بگیرد، تا کسب و کار شما و محصولات شما به بازدید کنندگان شناسایی شود.

قرار گرفتن در رنک بالا موتور جستجو نیاز به تلاش و بهینه کردن سایت و محتوا دارد تا بتوانید  در این امر موفق شوید.

هدف  فقط قرار گرفتن سایت در دنیای اینترنت نیست ،بلکه می کوشید تا، خدمات و محصولات و کسب و کار خود را به مردمان دنیا معرفی کنید و این امر نیاز به سئو مناسب در سایت شما دارد.

قوانین سئو

نمایش سایت اکسیرعلم در گوگل
نحوه نمایش سایت اکسیرعلم در گوگل


قوانینی در سئو کردن سایت وجود دارد که با رعایت قوانین شما می توانید سئو خوبی داشته باشید.

یکی از این قوانین داشتن محتوا مناسب در سایت است.سایتی که محتوا نداشته باشد از نظر قوانین سئو ، بازدید خوبی نخواهد داشت و در رتبه اول نتایج گوگل نمایش داده نمی شود.

محتوا سئو

محتوا نباید از سایت های دیگران کپی شده باشد، چون امتیاز منفی دارد. از دیگر قوانین سئو که بسیار مهم می باشد این است که، سایت شما اجازه ایندکس شدن(خزیدن) موتورهای جستجو را بدهد.

اگر سایتی با افزونه های امنیتی استفاده می کند. ممکن است که اجازه دسترسی موتور جستجو به صفحات را ندهد. در واقع سایت شما ایندکس نمی شود و نتاج مطلوبی را نخواهد داشت.

طراحی و سرعت سایت هم  بی تاثیر نیست به عنوان مثال گوگل صفحاتی که طراحی مناسبی نداشته باشد و بهینه نباشد و سرعت خوبی نداشته باشد در نتایج اول گوگل نمایش نخواهد داد.

خدمات سئو سایت اکسیرعلم

درخواست سئو سایت


سئو ،اصول و قواعد خاص خود را دارد و امروزه یک علم محسوب می شود .برای اینکه سایت شما در نتایج خوبی در موتور های جستجو نشان دهد، باید علم این کار را داشته باشید.

یکی از خدمات سایت اکسیرعلم ،بهینه کردن سایت و سئو کردن سایت می باشد و شما می توانید با مراجعه به صفحه ارتباط با ما می توانید درخواست سئو سایت و سفارشات خود را برای ما ارسال کنید.

نمونه کار سئو سایت، در سایت قرار داده شده که می توانید مشاهده کنید.

صفحه فروشگاه اکسیرعلم

صفحه خدمات اکسیرعلم

صفحه بلاگ اکسیر علم

سایت مرتبط به سئو

 سایت مرتبط

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *