driver booster |چه جوری درایور های سخت افزار را پیدا کنیم؟

نرم افزار Driver Booster

چه جوری درایور های سخت افزار را پیدا کنیم؟

Driver Booster نرم افزار نصب درایور ویندوز: پیدا کردن درایور های سخت افزار و آپدیت کردن آنها یکی از مشکلات رایج سیستم عامل ویندوز می باشد. با استفاده از نرم افزار Driver Booster   می توانید در کمترین زمان ممکن درایور سخت افزار خود را با اتصال به اینترنت پیدا کنید و اقدام به نصب و بروزرسانی درایور ها کنید.در ادامه این  مقاله می خواهیم به معرفی نرم افزار بپردازیم و مراحل نصب و فعال سازی نرم افزار را به شما آموزش دهیم.پس تا انتهای این مقاله با اکسیرعلم همراه باشید.

driver booster 7
نرم افزار driver booster 7 – آپدیت درایور سخت افزار

ویدیو آموزشی نصب درایور سخت افزار ویندوز با Driver Booster

 
 
تو این ویدیو یاد می گیری که به راحتی و بدون دردسر، دایور سخت افزار ویندوزت را نصب کنی.
 
اکسیر علم شما را به دیدن ویدیو آموزش Driver Booster دعوت می کند.
 
 
 
 

معرفی نرم افزار Driver Booster

از نرم افزار Driver Booster برای نصب درایور های سخت افزار در سیستم عامل ویندوز مورد استفاده قرار می گیرد.درایور های سخت افزار از طریق کمپانی های سازنده ، بروز رسانی می شوند. این بروز رسانی ها در جهت رفع مشکلات احتمالی و بهینه کردن استفاده از سخت افزار را برای کاربران فراهم می کند.سازندکان سخت افزار گاهی برای رفع باگ های درایور ها،آپدیت جدید ارائه میدهند و خبر دار شدن از جدیدترین آپدیت ها و همیشه ارتباط داشتن با سایت های سازنده برای اکثر کاربران امکان پذیر نیست. بنابراین با استفاده از نرم افزار Driver Booster از سختی های پیدا کردن دستی درایور ها در اینترنت راحت می شوید.

آپدیت درایور سخت افزار
آپدیت درایور با driver booster


اگر جزء کاربرانی باشید که برای یافتن درایور های سخت افزاری خود، مدت زمان طولانی را در اینترنت جستجو می کنید و به  دردسر های زیادی روبرو شده باشید؛ما نرم افزار Driver Booster را به شما پیشنهاد می کنیم. نرم افزار Driver Booster دقیقا  همان درایور سخت افزار شما را با اتصال به اینترنت پیدا می کند و شما قادرید به صورت تکی و گروهی درایور های ویندوز را نصب کنید. با انتخاب گروهی،تمامی درایور های موجود به صورت خودکار نصب و فعال سازی می شود.حتی این انتخاب را دارید که به صورت دلخواه درایور های مورد نیاز خود را دانلود و نصب کنید.

آپدیت درایور ویندوز با 1 کلیک
با یک کلیک درایور های ویندوز را نصب کنید.


درایور هایی که از طریق نرم افزار Driver Booster نصب می کنید کاملا به سیستم شما سازگار می باشد این بدین معنی است که از دردسر های ناسازگاری درایور هایی که به صورت دستی در اینترنت جستجو می کنید رهایی می یابید.بعد از نصب درایور ها امکان بکاپ گیری در نرم افزار Driver Booster فراهم شده است.بعد از نصب درایور ها،اقدام به بکاپ گیری کنید.

 عملکرد نرم افزار Driver Booster

نرم افزار Driver Booster از طریق اتصال به اینترنت،به صورت خودکار جدیدترین آپدیت درایور های سخت افزاری را با استفاده از فناوری ابری پیدا می کند و کابران قادرند درایور های مورد نیاز سیستم  را از طریق این نرم افزار دانلود کنند و بعد از دانلود،نرم افزار به صورت خودکار مراحل نصب درایور را انجام می دهد. در نرم افزار درایور بوستر امکان بکاپ گرفتن از درایور های سخت افزار فراهم شده است.کاربران می توانند با انتخاب درایور ها از آنها به طور کلی بکاپ بگیرند و قابلیت بکاپ به صورت سفارشی هم وجود دارد.

قابلیت backup
قابلیت backup


بعد از بکاپ گیری از دایور ها ،کاربران می توانند از طریق Driver Booster بکاپ درایور ها را ریستور کنند. توجه داشته باشید که بکاپ گیری و ریستور کردن بکاپ، تنها  از طریق این نرم افزار امکان پذیر است.لطفا بکاپ ها را با دیگر نرم افزار های مشابه امتحان نکنید. نرم افزار Driver Booster قابلیت شناسایی درایور های قدیمی نصب شده در ویندوز را دارد و به شما جدیدترین آپدیت ها را ارائه می دهد.این عملکرد باعث محبوبیت نرم افزار بین کاربران شده و شما را از پیدا کردن طولانی مدت درایور ها در اینترنت بی نیاز می کند.

قابلیت های نرم افزار Driver Booster

 • محیط کاربری خوب و گرافیک زیبا
 • شناسایی دایور ها با سرعت بالا
 • بروز رسانی و نصب درایور ها
 • قابلیت بکاپ گیری و ریستور کردن درایور های سخت افزاری
 • امکان تغییر پوسته و تغییر رنگ
 • قابلیت بهینه سازی سیستم عامل ویندوز برای بهبود اجرای بازی ها
 • افزایش سرعت بازی های کامپیوتری با آپدیت و بروز رسانی درایور ها
 • قابلیت تنظیم شفافیت در ظاهر نرم افزار
 • شناسایی و تشخیص درایور های قدیمی
 • ارائه جدید ترین نسخه درایور ها در driver booster
 • بروز رسانی خودکار نرم افزار
 • قابلیت ابزار TOOLS جهت ارائه گزارش مشخصات کامل سخت افزاری و رفع عیب های سیستمی
 • سازگاری درایور ها پیشنهادی با سخت افزار و نسخه سیستم عامل ویندوز
 • بازگردانی بکاپ درایور ها در موقع لزوم
 • سرعت و عملکرد بالا در شناسایی و آپدیت درایور ها
 • بهینه سازی درایور ها و رفع مشکلات سخت افزاری،با نصب نسخه جدید درایور ها در ویندوز
 • اضافه شدن درایور های پایگاه داده(دیتابیس)
 • نصب گروهی داریور ها در درایور بوستر
 • رفع مشکلات صوتی و خرابی شبکه
 • توانایی اتصال به سرور HTTPS
 • سرعت دانلود درایور ها
 • حجم مناسب نرم افزار
 • سازگاری با اکثر سیستم عامل های ویندوز

سیستم مورد نیاز

    OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

    CPU: 1 GHz processor or faster

    RAM: 512 MB RAM

    HDD: 1 GB of free disk space

 حجم برنامه driver booster  : 24.94 مگابایت

دانلود نرم افزار

نرم افزار Driver Booster
نرم افزار Driver Booster

بر روی دکمه دانلود کلیک کنید و نرم افزار Driver Booster را با لینک مستقیم دانلود کنید.لینک دانلود ها ثابت بوده و می توانید فایل فشرده نرم افزار را در صف دانلود خود قرار دهید و هر زمانی که اینترنت شما ثابت بود و قطعی نداشت می توانید اقدام به دانلود نرم افزار کنید. بعد از دانلود نرم افزار حتما آنتی ویروس سیستم خود را برای مدت زمان کوتاهی غیرفعال کنید تا در هنگام نصب  به فایل های نرم افزار ایرادی نگیرد.

دانلود نسخه IObit.Driver.Booster.PRO.9.3.0.209 حجم فایل 29MB

راهنمای نصب درایور بوستر

قبل از نصب نرم افزار آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید و سپس نرم افزار درایور بوستر را از حالت فشرده خارج نموده و آن را نصب کنید.اگر در هنگام نصب نرم افزار به اینترنت متصل باشید می توانید آخرین بروز رسانی نرم افزار را از اینترنت دانلود کنید.بعد از نصب،نرم افزار از شما کد فعال سازی را می خواهد و با وارد کردن کد فعال سازی نرم افزار Active(فعال) می شود.بعد از فعال سازی  می توانید از نرم افزار driver booster استفاده کنید.

نصب نرم افزار
نصب نرم افزار

راهنمای استفاده از نرم افزار درایور بوستر

ابتدا اتصال سیستم را به اینترنت فعال کنید و سپس نرم افزار driver booster را اجرا کنید.پس از اجرا شدن نرم افزار به صورت خودکار شروع به اسکن کردن می کند.اگر اسکن به صورت خودکار انجام نشد بر روی دکمه Scan کلیک کنید.بعد از اسکن کردن کردن درایور ها، driver booster لیستی از تمامی درایور های سیستم را در سربرگ Outdated به شما نشان می دهد.علاوه بر لیست درایور ها مشخصاتی در مورد قدیمی بودن درایور و نسخه درایور سخت افزار را به شما نشان می دهد. در این پنجره دو حالت برای دانلود درایور ها وجود دارد.

نصب درایور های ویندوز
نصب درایور های ویندوز


حالت اول :دکمه Update Now را می توانید کلیک کنید تا تمامی درایور ها به صورت گروهی دانلود شود.حالت دوم:به صورت دلخواه می توانید درایور هایی سخت افزار را دانلود و فعال سازی کنید.با انتخاب هر حالت نرم افزار driver booster درایور ها را از اینترنت دانلود کرده و به صورت خودکار اقدام به نصب و فعال سازی درایور ها می کند.
سربرگ Up-to-date: جزئیاتی از تاریخ دانلود درایور ها را به شما نشان می دهد.

بخش Restore: نرم افزار درایور بوستر قابلیت ریستور را برای کاربران ارائه کرده است.با مراجعه به این بخش در سربرگ Driver Back up  شما میتوانید از تمامی درایور های نصب شده نسخه پشتیبان بگیرد.و در سربرگ   Driver Restoreمیتوانید بکاپ های داریور ها را بازگردانی کنید.این ویژگی زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که درایور سیستم خراب شده یا مشکلاتی پیش آمده که نیاز به بازگردانی بکاپ درایور داشته باشید.سربرگ دیگری به نام System restore وجود دارد که از خود سیستم یه بکاپ از لحظه سلامت بودن سیستم گرفته می شود. توجه: همیشه از سیستم خود بکاپ بگیرید تا در صورت مواجه شدن با مشکلاتی احتمامی جلوگیری کنید.

بخش Tools:

قابلیت دیگری که نرم افزار درایور بوستر فراهم کرده است؛بخش Tools می باشد.با مراجعه به بخش tools  میتوانید خطاها و مشکلات سیتمی را بررسی و رفع کنید.خطاهایی که معمولا برای سیستم ها اتفاق می افتد صدای سیستم می باشد و اگر دچار قطع صدا در ویندوز شده باشید در نرم افزار driver booster ازگزینه Fix No Sound Errors می توانید آن را رفع کنید.یکی دیگر از خطاها ،بخش شبکه و اتصال به اینترنت می باشد که با استفاده از گزینه Fix network Failure می توانید بهره ببرید.برخی خطاها در بخش درایور ها می باشد که از گزینه Fix Device Error می توانید استفاده کنید.

ابزار های موجود در نرم افزار
ابزار های موجود در نرم افزار


اگر به بخش Tools نرم افزار driver booster مراجعه کنید سه قابلیت بسیار جالب وجود دارد.قابلیت Fix Bad Resolution که وضوح و کیفت بد سیستم را رفع می کند.قابلیت دیگر به نامClean Unplugged Device Data   می باشد که برای پاک سازی دستگاه هایی که شناسایی نشده استفاده می شود. قابلیت System Information  یکی از کاربردی ترین ابزار در نرم افزار driver booster می باشد. این قابلیت اطلاعات کاملی از سیستم سخت افزاری را به شما نشان می دهد.

بخش Settings: در بخش Settings نرم افزار driver booster می توانید تنظیمات سفارشی را انجام دهید. که در بخش General تنظیمات عمومی شامل اجرا شدن برنامه و سایز و زبان و میزان شفافیت ظاهری برنامه را می توانید مشخص کنید.در بخش  Scan می توانید تنظیمات جستجو و محل دانلود درایور ها را مشخص کنید.در بخش Drivers مسیر دانلود درایور ها و مسیر بکاپ درایور ها را در ویندوز خود مشخص کنید.تنظیمات دیگر هم وجود دارد که با  توجه به سلیقه کاربران قابل تنظیم می باشد.
سایت سازنده IObit  
از نرم افزار Driver Booster لذت ببرید.

خدمات پشتیبانی جهت رفع مشکلات کاربران

خدمات برای مشتریان
ارائه خدمات برای مشتریان با نام help desk

ارائه خدمات پشتیبانی یکی از سرویس های سایت اکسیر علم می باشد.اگر در هنگام استفاده از نرم افزار driver booster با مشکلی روبرو شدید، می توانید از طریق کامنت گذاشتن در انتهای این مقاله یا در فرم تماس و حتی در صفحه خدمات هلپ دسک  به ما اطلاع دهید.کارشناسان ما،پس از بررسی از طریق راه های ارتباطی مثل شبکه های اجتماعی / ارسال ایمیل / تماس تلفنی با شما در ارتباط می شوند و راه حل هایی را برای رفع مشکلات ارائه می دهند.

همکاری با شرکت ها

سایت اکسیر علم به شرکت ها خدمات خود را ارائه می دهد.شرکت ها می توانند در صورتی که با مشکلات نرم افزار درایور بوستر مواجه شدند؛از خدمات ما استفاده کنند.گاهی شرکت ها با مشکلات نرم افزاری مانند driver booster روبرو می شوند و نیاز دارند که ایرادات نرم افزاری را بر طرف کنند.از طریق خدمات سایت اکسیر علم مشکلات خود را رفع کنید.برای ارسال درخواست/ سفارشات ،از طریق راه های ارتباطی ما که شامل:ارسال کامنت در انتهای این مقاله /شکبه های اجتماعی/فرم تماس با ما/صفحه خدمات هلپ دسک،به ما پیام دهید.

همکاری با شرکت ها
ارائه خدمات برای شرکت ها

16 دیدگاه برای “driver booster |چه جوری درایور های سخت افزار را پیدا کنیم؟

  • exir elm گفته:

   از نظر شما سپاسگزاریم .عضو شبکه های اجتماعی ما شوید و از اخبار و اطلاعات سایت باخبر شوید. با هشتگ #اکسیرعلم ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید.

 1. سینا خوشگله گفته:

  نرم افزار درایور بوستر را در سیستمم نصب کردم و فایل پوشه کرک را در محل نصب برنامه paste کردم و به راحتی فعال سازی شد.

  • exir elm گفته:

   درود به شما دوست عزیز
   کاملا درسته و برای فعال سازی نرم افزار driver booster کافیه پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی کنید تا فعال سازی انجام شود.
   از همراهی شما دوست عزیز ممنونیم .عضو شبکه های اجتماعی ما شوید و ما را با هشتگ #اکسیرعلم فالو کنید.

 2. نازنین گفته:

  سلام
  آقا من نتونستم درایور ویندوزم را نصب کنم.لطفا کمکم کنید.درایور بوستر هم رو سیستم نصب کردم ولی نتونستم اکتیو کنم.به پشتیبانی شما نیاز دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *