UltraISO Premium Edition 9.7.2.3561 نرم افزار ایمیج گرفتنCD/DVD

راهنمای نصب و فعال سازی نرم افزار UltraISO Premium Edition

دانلود نرم افزار UltraISO Premium Edition 9.7.2.3561  ایمیج گرفتن CD/DVD

نرم افزار UltraISO Premium Edition 9.7.2.3561   یکی از بهترین نرم افزار های ساخت فایل های ISO  می باشد.با استفاده از این نرم افزار فوق العاده حرفه ای، می توانید از CD/DVD Image (کپی گرفتن از روی دیسک) گرفته و آن را ویرایش کنید. UltraISO Premium Edition به شما کمک می کند تا فایل های ایمیج را باز کنید و آن ها را ویرایش و یا استخراج کنید. پسوند فایل های ایمیج ISO  می باشد و برای اینکه بتوانید فایل هایی با پسوند ISO را باز کنید به نرم افزار UltraISO Premium Edition نیاز دارید.UltraISO Premium Edition با ایمیجCD/DVD (کپی گرفتن از روی دیسک) می تواند CD/DVD Bootable بسازد و حتی ایمیج گرفته شده از CD/DVDرا رایت کند،و آن را ویرایش کند و فایل و فولدر را به ایمیج اضافه یا حذف نماید.

راهنمای نصب و فعال سازی نرم افزار UltraISO Premium Edition
راهنمای نصب و فعالسازی اولترا ایزو

ویدیو آموزش صفر تا صد نرم افزار اولترا ایزو

تو این ویدیو به معرفی نرم افزار Ultraiso می پردازیم و قابلیت های این نرم افزار و طریقه  رجیستر کردن نرم افزار و ساخت درایور مجازی را به شما آموزش میدهیم.

اکسیر علم شما را به دیدن ویدیو آموزش نرم افزار UltraISO دعوت می کند.

این نرم افزار قابلیتی دارد که هر فایلی که درون فایل ایمیج است را استخراج کند چه فولدر باشد و یافایل،فرقی نمی کند.با استفاده از ویژگی  Burnفایل های ایمیج شما را با بالاترین کیفیت روی دیسک رایت می کند و با ویژگیMount to virtual drive  می توانید دیسک مجازی بسازید.با نرم افزار UltraISO Premium Edition می توانید USB Bootable بسازید و از CD/DVD Windows ایمیج گرفته و آن را بر روی حافظه USB رایت کنید و ویندوز خود را از روی فلش USB نصب کنید.

دانلود برنامه UltraISO Premium Edition 

دانلود نرم افزار UltraISO Premium Edition
دانلود برنامه اولترا ایزو

دانلود نرم افزار UltraISO Premium Edition 9.7.2.3561 از طریق لینک دایرکت زیر امکان پذیر است .و شما  میتوانید از طریق دکمه زیر نرم افزار  را دانلود کنید.بعد از دانلود و در هنگام نصب حتما آنتی ویروس را غیرفعال کنید تا آنتی ویروس ،موقع نصب به فایل ها ایراد نگیرد.

دانلود نسخه UltraISO.Premium.Edition.9.7.6.3829.Retail حجم فایل4MB

جایگزین نرم افزار UltraISO به نام Nero

دانلود نرم افزار Nero
دانلود نرم افزار نرو

به جز نرم افزار Ultraiso،نرم افزار دیگری برای رایت CD/DVD/Blu-ray منتشر شده و نام این نرم افزار Nero است که از امکانات و ویژگی های خوبی برخوردار است.با استفاده از Nero قادرید از دیسک خود کپی بگیرید،فرمت Iso را اجرا کنید و حتی فایل های درایو را بر روی دیسک خام رایت کنید.این نرم افزار جایگزین نرم افزار UltraIso است. می توانید با کلیک بر روی دانلود نرم افزار Nero این نرم افزار را از سایت اکسیر علم تهیه کنید.

عملکرد برنامه  UltraISO Premium Edition 

با استفاده از UltraISO Premium Edition کاربران قادرند تمامی فایل های Image  را مدیریت و دسته بندی کنند.این نرم افزار از فرمت های ایمیج استاندارد از جمله ISO, .BIN, .IMG, .CIF, .NRG, .BWI و … را پشتیبانی می کند و فرمت های ایمیج گفته شده را به فرمت ISO  تبدیل می کند.این نرم افزار این ویژگی را دارد که فایل هایی که با برنامه های مختلف از جمله Nero burning ROM, Easy CD Creator, CDRWin, CloneCD, BlindWrite، ایمیج گرفته شده اند را پشتیبانی و ویرایش کند. این نرم افزار فایل های ISO از دیسک های XBOX 360 را می تواند باز و ویرایش کند.

پشتیبانی UltraISO از برنامه هایی های ایمیج
تبدیل فرمت های ISO در نرم افزار اولترا ایزو

قابلیت برنامه UltraISO Premium Edition 

 • ساختن فایل های ایمیج با پسوند ISO
 • قابلیت ویرایش فایل های ایمیج
 • رایت کردن مستقیم بر روی CD/DVD
 • رابط کاربری خود و آسان
 • محیط گرافیکی بسیار خوب و جذاب در UltraISO Premium Edition
 • ساختن فایل های ایمیج از تمامی فایل های موجود در هارد دیسک
 • پشتیبانی از فرمت های ایمیج BIN, CUE, NRG, MDS, MDF, CCD, IMG, SUB
 • پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز Xp / Vista / 7 / 8
 • پشتیبانی از نسخه 32,64بیتی
 • پشتیبانی کردن از استاندارهای ISO 9660 Level1/2/3 و Joliet extension
 • استخراج فایل ها و پوشه ها از فایل ISO
 • قابلیت اضافه،حذف،ایجاد دایرکتوری جدید،تغییر نام محتوای فایل های ISO
 • کپی گرفتن از روی CD/DVD
 • توانایی ایمیج گرفتن از روی دیسک های بوت
 • بهینه سازی خودکار جهت ساخت فایل ایمیج ISO برای صرفخ جویی در فضای دیسک
 • مدیریت فایل های ایمیج CD/DVD
 • مدیریت کردن درایور مجازی CD/DVD
 • توانایی باز کردن و ویرایش فایل های ISO از دیسک های XBOX 360
 • توانایی ویرایش انواع image های File های صوتی
 • بوت کردن فایل های ایمیج از طریق USB(بوت کردن ویندوز و نصب آن از طریق USB Disk)
محیط نرم افزار جهت ایمیج گرفتن اولترا ایزو
محیط نرم افزار اولترا ایزو

راهنمای نصب اولتر ایزو 

بعد از دانلود نرم افزار UltraISO Premium Edition 9.7.2.3561 حتما آنتی ویروس را برای مدتی غیر فعال کنید تا کامل برنامه نصب شود.برخی نرم افزار ها نیاز به کرک دارند و باید آنتی ویروس غیرفعال باشد تا کرک ها به محل نصب برنامه اضافه شوند تا مراحل فعال سازی نرم افزار انجام شود.

راهنمای استفاده الترا ایزو

بعد از نصب و فعال سازی نرم افزار UltraISO Premium Edition 9.7.2.3561 ،ابتدا CD/DVD  خود را وارد دستگاه CD/DVD Drive کنید و بعد شروع و از منو نرم افزار  گزینه   Make CD/DVD Image را بزنید و درایور خود را مشخص کنید و مسیری برای گرفتن ایمیج مشخص کنید و در قسمت Output Format فرمت ISO را انتخاب کرده و در آخر گزینه Make  را بزنید تا عملیات ایمیج گرفتن شروع شود.بعد از ایمیج گرفتن از CD/DVD می توانید آن را با نرم افزار UltraISO Premium Edition 9.7.2.3561 باز کنید و از منو نرم افزار گزینه Burn CD/DVD Image را انتخاب کنید و آن را بر روی CD/DVD خام خود رایت کنید.

ساخت درایور مجازی در نرم افزار اولترا ایزو
طریقه ساخت درایور مجازی در نرم افزار اولترا ایزو

قابلیت خوب نرم افزار UltraISO Premium Edition ساخت درایور مجازی می باشد برخی از بازی های رایانه ای  نیازی دارند که با CD/DVD اجرا شوند و کاربران می توانید با ایمیج گرفتن از CD/DVD با استفاده از گزینه Mount to virtual drive    که در منو نرم رافزار قرار دارد،یک درایور مجازی بسازند و با استفاده از آن بازی را اجرا کنندکه به CD/DVD نیاز دارد.خیلی از کاربران سیستم عامل خود را از طریق CD/DVD Windows نصب می کنند و اگر CD/DVD  ویندوز خط یا خشی داشته باشد،ممکن است ویندوز به خوبی نصب نشود و یا حتی درایور آن ها به کندی عمل می کند و ممکن است درایور خیلی از فایل های دیسک را نخواند و در این هنگام ویندوز به خوبی نصب نشود.

محیط برنامه اولترا ایزو قسمت منو

با استفاده  نرم افزار UltraISO Premium Edition شما قادر هستید که از CD/DVD ویندوز خود یک ایمیج گرفته و آن را بر روی فلشUSB رایت کرده و فلش USB را به حالت  bootable در بیاورید و ویندوز را از طریق حافظه USB نصب کنید.   در منو Tools گزینه های دیگری هست که برای تبدیل فرمت ISO به فرمت های قابل اجرا توسط برنامه های دیگر وجود دارد که می توانید فرمت ها را تغییر دهید و فایل ایمیج گرفته شده را با برنامه های دیگری مانند برنامه Nero ,Clone CD/DVD ,Alcohol و … اجرا کنید.

قابلیت های نرم افزار UltraISO
امکانات نرم افزار اولترا ایزو

در منو Tools  می توانید با استفاده از گزینه Compress ISO فایل های ایمیج گرفته شده را از نظر حجم فشرده سازی کنید و با گزینه Change Volume Name نامی را برای فایل های ایمیج گرفته شده قرار دهید. در میحط برنامه کنار منو Total Size  قرار دارد که به شما حجم نهایی فایل ها را نمایش می دهد و به شما در مدیریت حجم کمک میکند.اگر بخواهید فایل های ایمیج را استخراج کنید کافی است که از منو Actions  گزینه Extract  را انتخاب کنید و فایل های ایمیج را استخراج کنید .تمامی قابلیت های  گفته را می توانید به صورت راست کلیک بر روی فایل ها مشاهده کنید برای راحتی کاربر این ویژگی امکان پذیر است.

برای دیدن پست های جدید وارد صفحه زیر شوید.

پست های اکسیرعلم

سایت سازنده

2 دیدگاه برای “UltraISO Premium Edition 9.7.2.3561 نرم افزار ایمیج گرفتنCD/DVD

  • exir elm گفته:

   از نظر شما سپاسگزاریم .از اینکه سایت ما را دنبال می کنید ممنونیم.برای دریاقت اخبار و اطلاعات سایت ما را در شبکه های اجتماعی با هشتگ #اکسیرعلم دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *