برنامه کنترل از راه دور AeroAdmin | ریموت دسکتاپ

برنامه ریموت دسکتاپ AeroAdmin

AeroAdmin برنامه کنترل از راه دور

AeroAdmin،یکی از برنامه های کنترل از راه دور می باشد.با AeroAdmin شما می توانید،لپ تاپ و کامپیوتر خود را از راه دور  کنترل کنید.این برنامه محیط کاربری بسیار ساده ای دارد و از راه دور می توانید بین دو کامپیوتر ارتباط پایداری را برقرار کنید.برنامه AeroAdmin این امکان را به شما می دهد که تمامی منابع کامپیوترتان را از طریق کامپیوتر دیگر کنترل کنید.از طریق این برنامه شما می توانید فایل ها و برنامه های خود را از را دور دسترسی داشته و آن ها را مدیریت کنید.در ادامه این مطلب با برنامه AeroAdmin آشنا خواهید شد و لینک دانلود این برنامه را برای شما قرار داده ایم.

تصویری از محیط برنامه aeroadmin
محیط برنامه ریموت به نام aeroadmin

دانلود برنامه AeroAdmin

برنامه AeroAdmin
دانلود برنامه ریموت کنترل aeroadmin

برنامه کنترل از راه دور AeroAdmin  یک برنام portable(قابل حمل) می باشد.که احتیاجی به نصب برنامه ندارد.کافی است که  برنامه را دانلود کنید.سپس برنامه را اجرا کنید.بعد از اجرا شدن، برنامه AeroAdmin برای شما،آیدی و رمزی را ارائه می دهد.از طریق آیدی و رمزی که ارائه داده شده می توانید به سیستم ها ریموت بزنید و ارتباط را برقرار کنید.

حجم 1.36MB دانلود نسخه جدید AeroAdmin.4.8.3568

معرفی برنامه از راه دور AeroAdmin

کنترل از راه دور،لپ تاپ و کامپیوتر از طریق برنامه های ریموت کنترل امکان پذیر شده است.با پیشرفت پروتکل های مختلف در شبکه ،تمامی کاربران می توانند به راحتی از راه دور سیستم های خود را کنترل کنند.با استفاده از برنامه کنترل از راه دور،شما در هر جایی که هستید از راه دور می توانید به سیستم دیگری متصل شده و به تمامی فایل ها و برنامه های سیستم مقصد، دسترسی داشته باشید.

کاربردهای برنامه AeroAdmin

از طریق برنامه کنترل از راه دور، شما قادرهستید،تنظیمات مختلف سیستم مقصد از فاصله دور تغییر دهید،نرم افزارهای مختلف را اجرا کنید،فایل های مختلفی را باز کرده و کنترل کنید.شما از راه دور حتی می توانید برخی فایل ها را حذف کنید و ویروس یابی کنید. حتی فایل های پاک شده را بازیابی کنید و مرورگر اینترنت را باز کنید و هر فایلی را در سیستم مقصد دانلود کنید.ازطریق برنامه ریموت کنترل حتی می توانید آموزش های کاربردی را به کاربر سیستم مقصد،یاد دهید.و مشکلات سیستم مقصد را رفع کنید.برنامه  AeroAdmin  یکی از برنامه های خوب و کاربردی در زمینه ریموت دسکتاپ می باشد و از راه دور می توانید سیستم مقصد را کنترل کنید.

برنامه ریموت دسکتاپaeroadmin
برنامه ریموت دسکتاپaeroadmin

برنامه تیم ویور

یکی از محبوب ترین برنامه های کنترل از راه دور،برنامه تیم ویوراست.به دلیل معروفیت این برنامه بین کاربران ،و محیط بسیار جالبش باعث شده که خیلی ها از این برنامه استفاده کنند.اما به دلیل تحریم ،قابل استفاده درکشور ایران نمی باشد.برنامه AeroAdmin  از نظر ظاهر(رابط کاربری) بسیار شبیه برنامه تیم ویوراست و حجم کمتر و سرعت خوبی برخوردار است.می توان به عنوان جایگزین برنامه تیم ویورباشد.به دلیل تحریم ایران ازطرف ،تیم ویور که امکان استفاده این برنامه را نداده ،شما می توانید از برنامه AeroAdmin برای کنترل از راه دور استفاده کنید.

برنامه TeamViewer و aeroadmin
برنامه AeroAdmin از نظر ظاهر شبیه به برنامه TeamViewer می باشد.

قابلیت های برنامه AeroAdmin

 • رابط کاربری ساده و آسان و بدون نیاز به آموزش
 • پشتیبانی از نسخه های ویندوز از جمله ویندوز7،8،10
 • قابلیت اجرا شدن در ویندوز سرور
 • قابلیت اجرا شدن بر روی فلش
 • تنظیمات خودکار جهت ارائه بهترین کیفیت ارتباط
 • امکان انتقال فایل ها
 • قابلیت اطمینان بالا
 • امکان دسترسی به تمامی منابع و برنامه های سیستم مقصد
 • رایگان بودن برنامه
 • حجم کمی دارد
 • بدون نیاز به نصب و به صورت portable
 • امنیت بالا با استفاده از رمزنگاری RSAوAES
 • امکان قطع ارتباط ار طرف کامپیوتر مقصد

توجه :

امکان قطع ارتباط ار طرف کامپیوتر مقصد در برنامه کنترل از راه دور AeroAdmin و دیگر برنامه های مشابه در برخی اوقات کارا ودر برخی مواقع  این موضوع به عنوان ایراد برنامه، می توان برداشت کرد.

کنترل از راه دور سیستمها با استفاده از برنامهaeroadmin
کنترل از راه دور با برنامه aeroadmin

معایب برنامه

کار برنامه ریموت کنترل مدیریت و نظارت سیستم ها از راه دور می باشد.وقتی شما سیستم کارمندان و فرزندان خود را از راه دور نظارت می کنید.اگر امکان قطع ارتباط از سمت سیستم مقصد وجود داشته باشد،درآن موقع شما نمی توانید از راه دور سیستم را کنترل کنید.چون برنامه از سمت سیستم مقصد متوقف شده.

مزایا برنامه AeroAdmin

در برخی مواقع امکان قطع ارتباط  یک قابلیت کاربردی است .به عنوان مثال اگر شخصی به سیستم شما از راه دور ارتباط برقرار کرد؛و بدون اجازه شما اقدام به حذف فایل های سیستم شما کرد.هنگامی که در حال فرمت کردن درایو شما بود ،وحتی در فکرخراب کاری در سیستم شما را داردبه عنوان مثال:ویروسی را در سیستم شما فعال کند،برنامه سیستمی شما را پاک کند،اطلاعات مهم شما را بدزدد، در آن هنگام ،شما با قطع برنامه می توانید ارتباط را متوقف کنید.

راهنمای استفاده از برنامه کنترل از راه دور AeroAdmin

نحوه کار به این صورت می باشد که هر دو سیستم باید این برنامه را دانلود و اقدام به اجرا کردن آن برنامه کنند.بعد از اجرا شدن،کامپیوتر مقصد می بایست آیدی و رمزی که برنامه برایش نمایش داده شده را در اختیار کامپیوتر مبدا قرار دهد.کامپیوتر مبدا هم،آیدی و رمز  کامپیوتر مقصد را در برنامه وارد کرده و به سیستم مقصد متصل شده و ارتباط در این هنگام برقرار شده است.

نحوه ارتباط دو سیستم از طریق برنامه AeroAdmin
نحوه اتصال دو سیستم از طریق برنامه AeroAdmin

خدمات از راه دور اکسیرعلم

خدمات هلپ دسک
خدمات از راه دور یکی از  سرویس های سایت اکسیرعلم می باشد.

با استفاده از این نرم افزار می توانید سیستم ها را از راه دور کنترل کنید و به آن دسترسی داشته باشند .شما میتوانید به صفحه دسکتاپ سیستم دیگر متصل و آن ها را از راه دور مدیریت کنید.

برای درخواست خدمات از راه دور میتوانید وارد اینجا شوید.و درخواست خود را اعلام کنید.

در صفحه خدمات از راه دور برنامه های ریموت دسکتاپ قرار داده شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *