انتقال فایل در NOX App Player و ویندوز | برنامه شبیه ساز اندروید

انتقال فایل بین برنامه nox app player و PC

انتقال فایل بین برنامه  NOX App Player و ویندوز

انتقال فایل در برنامه NOX App Player : نرم افزار نوکس پلیر یکی از برنامه های محبوب شبیه ساز اندروید  در محیط ویندوز می باشد.به کمک برنامه نوکس شما می توانید بازی ها و برنامه های اندروید را در ویندوز اجرا کنید و حتی فایل ها خود را بین برنامه نوکس و ویندوز انتقال دهید.اما بسیاری از کاربران روش انتقال فایل بین برنامه نوکس و ویندوز را نمی داند و  به دنبال روشی هستند که بتوانند به راحتی فایل های خود را بین  برنامه نوکس پلیر و  ویندوز،انتقال دهند. سایت اکسیر علم روشی را برای انتقال راحت فایل بین نوکس پلیر و ویندوز را در این مقاله آموزشی ارائه می دهد.پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اکسیر علم جایی است که می توانید دانش و  مهارت خود را افزایش دهید و به درآمد برسید.

برای رفع خطاهای nox player به شما پیشنهاد می کنیم که مقاله رفع خطاهای nox player را از دست ندهید.

برای تهیه شبیه ساز ناکس بر روی دانلود nox player کلیک کنید.

اگر خدمات گوگل پلی شما متوقف شد است، بر روی رفع خطای متوقف شدن خدمات گوگل پلی کلیک کنید.

انتقال فایل بین برنامه نوکس پلیر و ویندوز
انتقال فایل بین برنامه nox app player و PC

ویدیو آموزش انتقال فایل بین برنامه nox app player و ویندوز

روش انتقال فایل در برنامه شبیه ساز اندروید nox app player

اکسیر علم شما را به تماشای ویدیو آموزش nox app player در کانال یوتیوب دعوت میکند.

روش انتقال فایل بین برنامه NOX APP Player و ویندوز
(انتقال فایل در NOX App Player )

انتقال فایل بین برنامه nox app player و PC
روش انتقال فایل بین برنامه نوکس پلیر و ویندوز

برای انتقال فایل بین برنامه نوکس و ویندوز ،ابتدا وارد برنامه نوکس شده  وبرنامه es file  explore   را در انتقال فایل در NOX App Player اجرا کنید و  قابلیت Explorer  Root را در پنل سمت راست برنامه فعال کنید..اگر این برنامه را ندارید از گوگل پلی دانلود کنید.با اجرای برنامه es file  explore   تمامی فایل های موجود در نوکس را می توانید مشاهده کنید.در پنل سمت چپ برنامه es file  explore   به بخش local رفته و به قسمت Device کلیک کنید و پوشه mnt را باز کنید.حالا پوشه shared  را مشاهده می کنید.این پوشه مسیر انتقال فایل بین نوکس و درایو ویندوز می باشد.این پوشه در مسیر دایرکتوری درایو C ویندوز طبق مسیر زیر می باشد.

C:\Users\isaac\Nox_share\Image

تنظیمات روت در برنامه es file explore
تنظیم فعال کردن روت در برنامه ES File Explore

انتقال فایل در NOX App Player  با برنامه es file  explore

برنامه es file explore انتقال و اشتراک گذاری فایل در برنامه nox player
اشتراک گذاری و انتقال فایل با برنامه es file explore در نوکس پلیر

 

شما می توانید وارد پوشه mnt برنامه نوکس شده و به پوشه shared رفته و  هر پوشه ای مانند پوشه تصاویر و ویدیو و… را کلیک کرده تا انتخاب شود.حالا بر روی گزینه more کلیک کرده و گزینه Add to Favorite را کیک کنید تا مسیر پوشه در بخش پوشه های مورد علاقه شما در برنامه es file  explore لیست شود تا دسترسی سریع به پوشه mnt داشته باشید.حالا هر فایلی در برنامه نوکس را با نگه داشتن ماوس روی ان فایل به حالت انتخاب در آورید و سپس گزینه share را انتخاب کرده و بعد گزینه es save to را انتخاب کنید.

حال  می توانید در بخش favorite   خود رفته و پوشه mnt را باز کرده و سپس وارد پوشه shared شده و فایل را زیر شاخه های پوشه  shared انتقال دهید.حتی می توانید به بخش local برنامه es file  explore  رفته و به قسمت device وارد شوید و پوشه mnt را باز کنید و بعد پوشه shared را باز کرده و  فایل را در این مسیر دلخواه خود انتقال دهید.برای اینکه بررسی کنید که فایل ها از نوکس به درایو C منتقل شده اند به مسیر زیر بروید.

C:\Users\isaac\Nox_share\Image  

در مسیر بالا تصاویر هایی که از برنامه NOX App Player به درایو C منتقل کرده اید قابل مشاهده می باشد.و شما به راحتی توانسته اید فایل ها را بین برنامه نوکس و ویندوز، انتقال دهید.

دانلود برنامه ES File Explorer File Manager

مدیریت و اشتراک فایل های اندروید با ES File Explorer
برنامه مدیریت فایل های اندرویدی ES File Explorer

ES File Explorer   یکی از برنامه های مدیریت فایل برای موبایل و تلبت اندرویدی می باشد.از طریق این برنامه می توانید فایل ها را کپی،انتقال و به اشتراک بگذارید.همچنین می توانید فایل های فشرده را باز کنید و حتی قادرید فایل های فشرده را استخراج کنید.برای دانلود برنامه ES File Explorer File Manager  روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود نسخه ES File Explorer.4.2.7.1 حجم فایل

خدمات پشتیبانی برنامه نوکس پلیر
NOX App Player

خدمات هلپ دسک
خدمات از راه دور یکی از  سرویس های سایت اکسیرعلم می باشد.

سایت اکسیر علم خدمات پشتیبانی برنامه NOX App Player را ارائه می دهد.اگر در هنگام نصب و راه اندازی برنامه دچار مشکل شده اید.می توانید از خدمات تیم ما استفاده کنید. اگر تمایل دارید که مشکلات نرم افزاری شما  در کوتاه ترین زمان حل شود به صفحه خدمات هلپ دسک مراجعه کرده و فرم درخواست پشتیبانی را پر کنید تا کارشناس ما با شما تماس گرفته و مشکل را رفع کند.خدمات پشتیبانی رایگان نیست و هزینه  پشتیبانی توسط کارشناس تعیین می شود.خدمات پشتیبانی با 1 ماه گارانتی همراه است.یعنی در صورتی که نرم افزار در مدت زمان گارانتی با مشکلاتی رو برو شد ،کارشناس ما به طور کاملا رایگان مشکل را رفع خواهد کرد.این فرصت خوب را از دست ندهید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

حمایت از ما

حمایت مالی
درگاه پرداخت حمایت مالی به سایت اکسیر علم

برای افزایش امکانات سایت و ارائه خدمات بهتر می توانید به صفحه حمایت مالی اکسیر علم مراجعه کرده و مبلغی را برای حمایت از سایت اکسیر علم پرداخت کنید. از طریق دکمه درگاه پرداخت زیر،می توانید کمک مالی خود را در جهت حمایت از سایت اکسیر علم،انجام دهید.

(انتقال فایل در NOX App Player)

اکسیر علم را در شبکه های اجتماعی زیر فالو کنید.

همین الان عضو شبکه های اجتماعی زیر شوید.

آموزش برنامه NOX App Player   را در شبکه مجازی ما به آدرس زیر ،دنبال کنید.

کانال اینستاگرام اکسیر علم - پست انتقال فایل در NOX App Playerکانال تلگرام اکسیر علم پست جدید برنامه Nox app player