خدمات کامپیوتری اکسیر علم | رفع مشکلات کامپیوتری | بهترین خدمات کامپیوتری آنلاین

بهترین خدمات کامپیوتری

خدمات کامپیوتری اکسیر علم

خدمات کامپیوتری اکسیر علم : امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی، استفاده از کامپیوتر در منزل،شرکت و سازمان ها بسیار ضروری بوده و روز به روز در حال افزایش است.معمولا تجهیزات کامپیوتری بسیار حساس است و نیاز به مراقبت و پشتیبانی دارد.گاهی در هنگام استفاده از کامپیوتر با خطاهایی روبرو می شوید که معمولا این خطاها گاهی سیستمی بوده و گاهی خطاها مربوط به مشکلات نرم افزاری می باشد.برای رفع خطاهای سیستمی و نرم افزاری نیاز به کارشناس کامپیوتر دارید که  هم قابل اعتماد باشد و هم خدمات خوبی را برای کامپیوتر شما ارائه دهد.خدمات کامپیوتری اکسیر علم طی سال ها تجربه و کارشناسان با تجربه توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند و با گارانتی کردن خدمات خود، این اطمینان را به مشتریان می دهد که خدمات با کیفتی را ارائه می دهد و رضایت مشتری برای ما بسیار مهم می باشد. در ادامه با سرویس های ما آشنا خواهید شد.

خدمات ما شامل(خدمات نصب و راه اندازی سیستم، خدمات نرم افزاری،خدمات سخت افزاری، خدمات آموزشی،خدمات امنیتی،خدمات مراقبت و نگهداری از سیستم،خدمات پشتیبانی سیستم، خدمات عیب یابی و رفع مشکلات سیستمی، خدمات ریکاوری فایل های از دست رفته، خدمات ویروس یابی و پاک کردن ویروس) می باشد.

خدمات نصب و راه اندازی سیستم:

خدمات نصب و راه اندازی سیستم
خدمات نصب و راه اندازی سخت افزار کامپیوتر

انتخاب ویندوز مناسب و نحوه نصب و راه اندازی آن،نیاز به دانش و تجربه دارد.همان طور که می دانید شرکت مایکروسافت چند نسخه از ویندوز را برای کاربران خود منتشر کرده است. به همین جهت با استفاده از خدمات ما، می توانید ویندوز مناسب با هدفی که دارید را بر روی سیستم خود نصب و راه اندازی کنید.

همین الان برای مشاوره با کارشناس ما،پیام دهید.

خدمات نرم افزاری

خدمات نصب نرم افزار
خدمات نصب نرم افزار های کاربردی و سیستمی

نصب و فعال سازی نرم افزار و رفع مشکلات نرم افزاری بخشی از خدمات سایت ما می باشد.همانطور که می دانید نرم افزار زیادی برای نیاز کاربران ویندوز توسط شرکت ها منتشر شده است.معمولا بعضی از نرم افزار های کاربردی نیاز به کد فعال سازی دارند تا در ویندوز رجیستر شوند.بیشتر کاربران به این موضوع آگاهی ندارند و پس از مدت کوتاهی نرم افزار قفل شده و از کاربر کد سریال برنامه را درخواست می کند.حتی بعض از خطاهای به خاطر تنظیمات اشتباه برنامه توسط کابر و آلوده شدن نرم افزار به ویروس،اتفاق می افتد. به همین خاطر برای رفع مشکلات نرم افزاری نیاز به کارشناس کامپیوتر دارید.از طریق خدمات کامپیوتری اکسیر علم می توانید مشکلات خود را در مدت زمان کوتاهی رفع کنید.

خدمات سخت افزاری

خدمات سخت افزاری
خدمات سخت افزاری

گاهی در هنگام کار با سیستم،خطاهایی برای شما نمایش داده می شود. معمولا  این خطا ها به صورت بوق هشدار، پیغام صفحه آبی، روشن خاموش شدن خودکار سیستم،عدم نمایش صفحه مانیتور،روشن نشدن سیستم و موارد دیگر که مربوط به مشکلات سیستمی می باشد که برای کاربر ظاهر می شود.به همین خاطر برای اینکه مشکلات سیستمی خود را رفع کنید نیاز به کارشناس کامپیوتر دارید تا مشکل سیستمی شما را تشخیص داده و اقدام به رفع آن کند.برای مشاهده کردن اطلاعات سخت افزار سیستم بر روی پیدا کردن مشخصات سخت افزار سیستم کلیک کنید.

خدمات آموزشی

تولید محتوای آموزشی کامپیوتر
آموزش کامپیوتر

سایت اکسیر علم همیشه در تلاش بوده که با تولید محتوای آموزشی، سطح دانش و مهارت جامعه را افزایش داده تا جامعه را با دنیای تکنولوژی بیشتر آشنا کند.همچنین با انتشار گزارشاتی در مورد رفع خطاهای رایج نرم افزاری و ویندوزی، کمک کرده تا کاربران بتوانند مشکلات خود را به خوبی حل کنند.خوشبختانه خدمات کامپیوتری اکسیر علم در طی این چند سال با تولید محتوای با کیفیت توانسته به محبوبیت خوبی برسد.برای دسترسی به محتوای آموزشی کامپیوتر بر روی آموزش نرم افزار، رفع مشکلات سیستمی، آموزش گرافیک، ویدیو آموزشی آنلاین، سئو سایت، پست ویژه سایت، کلیک کنید.

خدمات امنیتی:

خدمات امنیت اطلاعات
خدمات امنیت اطلاعات

افزایش امنیت و محافظت از فایل و اطلاعات شما بخشی از خدمات ما می باشد.کارشناس ما با دانش و تجربه ای که دارد امنیت را در سیستم شما برقرار کرده و خدمات پشتیبانی امنیت را برای مشتریان ارائه می دهد.همچنین حفاظت از حریم شخصی و اطلاعات شما جزئی از مهم ترین قوانین خدمات ما بوده و این اطمینان را می دهیم که از اطلاعات شما محافظت خواهیم کرد.برای قفل کردن برنامه های ویندوز بر روی آموزش رمزگذاری برنامه نصب شده کلیک کنید.

خدمات پشتیبانی سیستم:

خدمات پشتیبانی سیستم
خدمات پشتیبانی سیستم

 گاهی پس از ارائه خدمات به مشتری،ممکن است مشکل در سیستم دوباره ظاهر شده و نیاز است که کارشناس مجدد به سیستم مشتری متصل شده و مشکل را برطرف کند.مشتریان میتوانند از طریق خدمات پشتیبانی ما  درخواست خود را برای کارشناس ما ارسال کرده و کارشناس پس از بررسی، اقدام به رفع مشکل خواهد کرد.

خدمات عیب یابی و رفع مشکلات سیستمی

خدمات عیب یابی و رفع مشکلات سیستمی
خدمات عیب یابی و رفع مشکلات سیستمی

در بعضی مواقع  ممکن است برای سیستم مشکلاتی رخ دهد و ارور هایی در ویندوز ظاهر شود.معمولا این ارور ها کاربران را عصبانی می کند.در نتیجه برای رفع مشکلات سیستمی نیازمند کارشناس کامپیوتر هستید.همانطور که می دانید، پیدا کردن کارشناسی که مشکل شما را رسیدگی کند بسیار زمانبر بوده و اعتماد کردن به کارشناس هم تصمیم دشواری است.سایت اکسیر علم با راه اندازی خدمات هلپ دسک توانسته مشکلات مشتریان را حل کند و آموزش هایی که در زمینه رفع مشکلات سیستم به کاربران ارائه کرده است که باعث شده مشتریان به خدمات ما اعتماد کرده و از طریق خدمات پشتیبانی ما به راحتی و در مدت زمان کوتاه مشکل خود را حل کنند.

خدمات ریکاوری فایل های از دست رفته

خدمات ریکاوری فایل های از دست رفته
خدمات ریکاوری فایل های پاک شده در سیستم

فاجعه ای که اکثر کاربران ویندوز تجربه کرده اند؛ از دست رفتن و پاک شدن اطلاعات مهم در هارد دیسک، فلش مموری، حافظه داخلی موبایل، کارت SD و دوربین دیجیتال است.با پاک شدن اطلاعات در انواع حافظه ها می توانید به دلیل خطای اشتباه انسانی و یا ویروسی شدن و غیره اتفاق بیفتد.برای برگرداندن اطلاعات از دست رفته چه کار باید کرد؟چگونه فایل های پاک شده را ریکاوری کنیم؟در خدمات کامپیوتری اکسیر علم، به کمک کارشناسان کامپیوتر، می توانید اطلاعات از دست رفته خود را بازیابی کرده و در حافظه ذخیره کنید.بازیابی و مراقبت از فایل ها و بکاپ گیری از اطلاعات، بخش مهمی از خدمات ما محسوب می شود.برای بازگرداندن اطلاعات از دست رفته بر روی آموزش بازیابی اطلاعات کلیک کنید.حتی می توانید پکیج آموزش ریکاوری فایل از سایت خریداری کنید.

خدمات ویروس یابی و پاک کردن ویروس(خدمات کامپیوتری اکسیر علم)

خدمات ویروس کشی سیستم
خدمات ویروس یابی و ویروس کشی سیستم

ویروس ها عامل اصلی خرابی سیستم هستند.همانطور که می دانید با آلوده شدن سیستم عامل به ویروس باعث اختلال در عملکرد سیستم می شود. ویروس ها اطلاعات کاربر را از بین می برد و فایل های مهم سیستمی پاک می کند و در نهایت سیستم بسیار کند می شود و گاهی کاربر امکان استفاده از سیستم را نخواهد داشت.در خدمات کامپیوتری اکسیر علم،مشتریان به کمک کارشناس کامپیوتر ویروس های سیستم را شناسایی کرده و یروس های سیستم را پاک خواهد کرد.با ویروس کشی سیستم توسط کارشناس کامپیوتر،سیستم مجدد احیا خواهد شد.برای حذف ویروس های سیستم بر روی آموزش پاک کردن ویروس کلیک کنید.

سوال های متداول شما از خدمات کامپیوتری اکسیر علم

چگونه از خدمات کامپیوتری اکسیر علم درخواست پشتیبانی کنیم؟

شما می توانید به صورت آنلاین از طریق فرم ارتباط با ما، صفحه خدمات هلپ دسک از کارشناسان ما درخواست پشتیبانی کنید.پس از ارسال پیام، کارشناس موضوع را بررسی کرده و با شما تماس می گیرد.

هزینه خدمات کامپیوتری چگونه محاسبه می شود؟

هزینه خدمات کامپیوتری وابسته به مشکلاتی است که برای شما پیش می آید که توسط کارشناس محاسبه می شود.معمولا مشتری به کارشناس ما مشکلات خود را مطرح کرده و کارشناس با بررسی مشکلات سیستمی، هزینه پشتیبانی را تعیین می کند و سپس خدمات خود را ارائه می دهد.خدمات پشتیبانی ما با گارانتی همراه است.پیشنهاد می کنیم از خدمات کامپیوتری اکسیر علم استفاده کنید.

خدمات کامپیوتری اکسیر علم از چه نرم افزار ریموت دسکتاپی برای اتصال به سیستم استفاده می کنید؟

نرم افزار های AnyDesk،Supremo،AeroAdmin برای ریموت دسکتاپ استفاده می شود.

آیا آموزشی برای نرم افزای های ریموت دسکتاپ ارائه کرده اید؟(خدمات کامپیوتری اکسیر علم)

بله . برای آموزش نرم افزار های ریموت دسکتاپ،ویدیو و پست هایی را منتشر کرده ایم که با محیط برنامه و نحوه استفاده از آن آشنا شوید. بر روی لینک آموزش ریموت دسکتاپ anydesk ، آموزش ریموت دسکتاپ Supremo، آموزش ریموت دسکتاپ aeroadmin، آموزش ریموت دسکتاپ remotepc،کلیک کنید.برای آشنایی بیشتر با برنامه های ریموت دسکتاپ بر روی انواع برنامه ریموت دسکتاپ کلیک کنید.

چگونه به کارشناس کامپیوتر اعتماد کنیم؟(خدمات کامپیوتری اکسیر علم)

این روزا افراد سودجو، خود را جای کارشناس کامپیوتر معرفی می کند و از اعتماد و عدم آگاهی مشتری سوء استفاده کرده و اطلاعات شخصی  مشتری که شامل اسناد،فیلم ، عکس های خانوادگی و فایل های مهم، را در کامپیوتر خود ذخیره می کند.این افراد سودجو با خیانت به مشتری، عکس ها و فیلم های شخصی را برای جلب توجه در اینترنت پخش می کنند و حتی مشتریان را تهدید به پرداخت پول کرده و در صورتی که پولی از مشتری دریافت نکنند اطلاعات شخصی را پخش خواهند کرد.به همین خاطر بهتر است از خدمات کامپیوتری که قابل اعتماد است درخواست پشتیبانی کنید.

سایت اکسیر علم علاوه بر تولید محتوای آموزشی، خدمات طراحی سایت، خدمات گرافیکی،خدمات سئو سایت ، سرویس دیگری را به نام خدمات هلپ دسک را ارائه کرده است.در خدمات هلپ دسک،مشتریان مشکلات خود را به صورت آنلاین برای کارشناس ما ارسال کرده و کارشناس با مشتری تماس گرفته و خدمات خود را زیر نظر مشتری  به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزار های ریموت دسکتاپ ارائه می دهد. در حین خدمات آنلاین،کارشناس ما نحوه امنیت و نگهداری سیستم را به مشتری آموزش داده و با صبر و حوصله و به سئوالات مشتری پاسخ می دهد.به همین خاطر آگاهی مشتریان بیشتر شده و این باعث رضایت و اعتماد بین مشتری و کارشناس ما می شود.

اگر از خدمات کامپیوتری اکسیر علم استفاده نکردی پیشنهاد می کنیم از خدمات کامپیوتری ما در خواست پشتیبانی کرده و خدمات خوب و با کیفیتی را با ما تجربه کنید.

ما را در شبکه اجتماعی زیر دنبال کنید.

یوتیوب اکسیر علماکسیر علمویدیو آموزشی آپارات اکسیر علمتوییتر اکسیر علمفیسبوک اکسیر علمکانال اینستاگرام اکسیر علم - پست آموزش ساخت لینک دانلود مستقیم گوگل درایوکانال تلگرام اکسیر علم پست جدید گوگل درایو

4 دیدگاه برای “خدمات کامپیوتری اکسیر علم | رفع مشکلات کامپیوتری | بهترین خدمات کامپیوتری آنلاین

 1. نازنین گفته:

  سلام .
  ی سوالی داشتم . خدمات ریکاوری فایل چطوری انجام میشه و تا چه مدت زمانی از فایل های پاکش شده را میشه بازیابی کرد.لطفا شرایط ریکاوری فایل را توضیح بدید.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر.از 1 روز پیش تا 2 سال پیش را می تونید از حافظه هارد دیسک و تمامی دستگاه های ذخیره سازی، امکان بازیابی فایل وجود داره.از طریق کارشناس ما به راحتی فایل های از دست رفته خود را بازیابی کنید.اینستاگرام اکسیر علم را فالو کنید تا از خبر جدید جا نمونی.

 2. رضا گفته:

  واقعا خدمات کامپیوتری اکسیر علم عالیه.هر موقع مشکل کامپیوتر داشتم به راحتی حل کردن.پیشنهاد می کنم از خدمات کامپیوتری اکسیر علم استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *