logmein hamachi -نصب و راهنمای برنامه هاماچی

برنامه هاماچی -hamachi

ساخت شبکه خصوصی مجازی هاماچی-logmein hamachi

نرم افزار logmein Hamachi -هاماچی، یک ابزار مفید برای ایجاد شبکه امن و خصوصی می باشد. این نرم افزار به صورت مجازی، شبکه خصوصی امن را بر روی بستر اینترنت فراهم می کند و  دارای رابط کاربری خوب و بسیار کاربرپسند می باشد.برنامه logmein hamachi برای کاربرانی که می خواهند از طریق اینترنت شبکه ای  خصوصی و امن را  با دوستانشان تجربه کنند را ممکن می سازد و کاربران از این طریق می توانند  منابع سیستم خود را به اشتراک بگذارند و بازی  های تحت  شبکه LAN  را از راه دور  در سیستم خود راه اندازی کنند و حتی قادرند با یکدیگر چت کنند و فایل های ویندوز را اشتراک گذاری کنند. برای اینکه برنامه هاماچی را دانلود کنید و از ویژگی ها و قابلیت های این نرم افزار آشنا شوید تا انتهای این  مقاله با  اکسیرعلم همراه باشید.

ویدیو آموزش کامل نرم افزار hamachi

تو این ویدیو آموزشی یاد میگیری که چطوری بازی تحت شبکه LAN را با نرم افزار هاماچی در ویندوز اجرا کنی.

 
اکسیر علم شما را به تماشای ویدیو آموزش نرم افزار hamachi ،در کانال یوتیوب دعوت میکند.
دانلود برنامه هاماچی-logmein hamachi
دانلود برنامه هاماچی -logmein hamachi

معرفی برنامه هاماچی-logmein hamachi

برنامه هاماچی برای ایجاد یک شبکه خصوصی مجازی،بر روی اینترنت مورد استفاده کاربران قرار گرفته است.کاربران با عضویت در این برنامه میتوانند شبکه خصوصی ایجاد کنند و حتی به شکبه های موجود متصل شوند.زمانی که برنامه اجرا می شود یک IP به کاربر اختصاص داده می شود.کاربران در قسمت اصبی این برنامه می توانند به شبکه های دیگر متصل شوند و یا می توانند ،شبکه ایجاد کنند و از ویژگی ها و امکانات خوب این برنامه بهره مند شوند.

با استفاده از برنامه هاماچی می توانید به صورت آنلاین و در بستر اینترنت،شبکه LAN  خصوصی برای بازی های تحت شبکه ای بسازید و با دوستان خود به راحتی بازی کنید.این برنامه بین کامپیوتر شما و دیگر کامپیوتر ها ، یک شبکه امن و آنلاین ایجاد می کند که فرقی با شبکه محلی یا خونگی ندارد. این برنامه همانند گیم نت ها که به صورت شبکه با هم بازی می کنید عمل می کند.تنها فرق آن اجرا شدن بر روی بستر اینترنت می باشد.

کاربران متصل شده به شبکه ایجاد شده-logmein hamachi
کاربران متصل شده به شبکه ایجاد شده-logmein hamachi

این برنامه همانند گیم نت ها که به صورت شبکه با هم بازی می کنید عمل می کند.تنها فرق آن اجرا شدن بر روی بستر اینترنت می باشد.این برنامه دارای رابط کاربری خوب ،محیط ساده و کاربرپسند می باشد و در پنجره اصلی خود دو عمل اصلی گفته شده را نمایش داده تا کاربران به راحتی بتوانند از دو عمل اصلی گفته شده استفاده کنند.این برنامه همانند سرور و کلاینت عمل می کند و می توانید شبکه را مدیریت کنید و با دوستانتان چت کنید،علاوه بر چت کردن می توانید به بازی های شبکه بپردازید و فایل های خود را به اشتراک بگذارید.

کاربران متصل شده به هاماچی-logmein hamachi
کاربران متصل شده به هاماچی-logmein hamachi

ویژگی های هاماچی-logmein hamachi

 • ساخت شبکه مجازی امن بر روی اینترنت و مدیریت آن
 • دارای رابط کاربری خوب و کاربرپسند
 • اجرا کردن بازی هایی که تحت شبکه می باشند
 • دسترسی کاربر از یک دروازه مرکزی
 • قابلیت چت با دوستان و دیگر اعضا
 • ارسال سریع نرم افزار کلاینت شبکه مجازی به کامپیوتر های جدید از راه دور
 • پیکربندی و تنظیمات شبکه برای خود و  افراد
 • مدیریت و ترمیم شبکه های مجازی برای کاربران نهایی با کلیک ماوس، از هر جا و از طریق اینترنت
 • قابلیت برقراری ارتباطی امن با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی SSL روی شبکه های عمومی و خصوصی
 • قابلیت اتصال تمامی کاربران شبکه خود به یکدیگر
 • امکان دسترسی کاربر به کامپوتر خاص
 • قابلیت به اشتراک گذاری فایل ها
 • کنترل کردن مصرف و دسترسی تمامی شبکه ها در یک مکان
 • قابلیت مدیریت و بازیابی شبکه
 • قابلیت تعیین رمز های عبور
 • قابلیت تعیین اتصالات رمز دار
 • انجام بازی های چند نفره تحت شبکه
 • به اشتراک گذاشتن منابع مثل پرینتر و…
 • پشتیبانی از ویندوز Microsoft Windows (XP or later)windows 10,windows 7، macOS, Linux,

دانلود برنامه هاماچی – logmein hamachi

download hamachi-دانلود برنامه hamachi
دانلود برنامه هاماچی

برای دانلود برنامه هاماچی  کافی است که بر روی لینک دانلود برنامه کلیک کنید و بعد  اقدام به نصب آن کنید.بعد از نصب می توانید به قسمت راهنمای برنامه هاماچی در ادامه مراجعه کنید و بعد از خواندن راهنمایی برنامه ،می توانید شبکه ایجاد کنید و یا به شبکه متصل شوید.

دانلود نسخه LogMeIn.Hamachi.2.2.0.633 حجم فایل 7MB

راهنمای برنامه هاماچی- logmein hamachi

آموزش نصب و راه اندازی برنامه هاماچی
راهنمای نصب و راه اندازی برنامه hamachi

بعد از نصب برنامه هاماچی ،این برنامه یک IP اختصاصی(valid)   از سرور هاماچی به شما تعلق می گیرد و با ساختن شبکه داخلی مجازی دوستان خود را وارد همین شبکه کنید و با این روش شما از راه دور به همدیگر متصل می شوید.این برنامه هنگام اجرا شدن دو عمل اصلی که یکی برای ساختن شبکه و دیگری برای اتصال به شبکه است را برای دسترسی راحت طراحی شده است.و کاربران به راحتی می توانند از این دو عمل گفته شده استفاده کنند.با توجه به هدفتان یکی از گزینه های زیر را بایدانتخاب کنید.

 • یک شبکه درست کنید و دوستان خود را به شبکه ایجاد شده دعوت کنید.
 • دوستان شما شبکه بسازند و شما به آن شبکه متصل شوید.
قسمت اصلی برنامه هاماچی-logmein hamachi
قسمت اصلی برنامه هاماچی-logmein hamachi

در قسمت اصلی برنامه در صورتی که میخواهید شبکه ایجاد کنید گزینه create a new network را انتخاب کنید . اسمی برای شبکه و رمزی را برای اتصال به شبکه تعیین کنید.اگر میخواهید به شبکه ای متصل شوید باید گزینه دوم  join an existing network را انتخاب کنید و بعد از ظاهر شدن پنجره باید اسم شبکه و رمز ورودی آن را تایپ کنید و به آن شبکه متصل شوید.

کاربران متصل شده به هاماچی-logmein hamachi
کاربران متصل شده به هاماچی-logmein hamachi

شبکه کردن بازی جنرال به صورت چند نفره در هاماچی

تو این ویدیو آموزشی یاد میگیری که چطوری بازی چند نفره جنرال را در سرور هاماچی اجرا کنی و با دوستانتان بازی تحت شبکه LAN را تجربه کنی.

 
اکسیر علم شما را به تماشای ویدیو آموزش شبکه کردن بازی جنرال،در کانال یوتیوب دعوت میکند.

نکات مهم در هنگام استفاده از برنامه هاماچی

نکته اول:

 • برای اتصال بدون مشکل به شبکه و پیدا کردن شبکه در فهرست LAN باز ها باید سخت افزار شبکه هاماچی منظور کارت شبکه مجازی را در الویت اولیه شبکه ها باید قرار بدین به قسمت Start Menu / Control Panel  / Network and Sharing Center بروید.بعد از ظاهر شدن پنجره Network and Sharing Center از منو سمت چپ روی Change adapter Settings کلیک کنید و بعد فهرست شبکه ها نمایش داده می شود.سپس از منوی Advanced گزینه Advaced Settings رو انتخاب کنید.اگر در فهرست نبود کلید ALT کیبورد را فشار دهید تا منوی پنجره ظاهر شود.سپس درپنجره ی باز شده بر روی Hamachi  کلیک کنید و با فلش بالا ،آن را به بالای لیست قرار دهید.
تنظیمات adaptor هاماچی-logmein hamachi
تنظیمات adaptor هاماچی-logmein hamachi

نکته دوم:

 • فایروال ویندوز و آنتی ویروس را غیر فعال کنید.

نکته سوم:

 • برای تست کردن اتصال بین سیستم شما و سیستم دوستان خود باید روی فهرست دوستان خود راست کلیک کنید گزینه Ping را انتخاب کنید.اگر Time Out داد یعنی اتصال برقرار نیست و داده ای بین هر دو سیستم رد و بدل نمی شود.ولی اگر Time Out نداد اتصال بین هر دو سیستم برقرار می باشد.و این برقراری ارتباط باید بین دیگر سیستم ها باید درست باشد در غیر این صورت با مشکل رو به رو می شوید.
ping network in hamachi
تست اتصال شبکه در برنامه hamachi
تست اتصال در هاماچی-logmein hamachi
تست اتصال کاربران در شبکه هاماچی-logmein hamachi

نکته چهارم:

 • برای چت کردن با افراد گروه می توانید روی نام آن در فهرست برنامه هاماچی راست کلیک کرده و گزینه Chat را انتخاب کنید. و برای چت گروهی روی نام شبکه ای که گروهی به آن متصل هستید کلیک راست کرده و گزینه Chat را بزنید و شروع به گفتگو کنید.
چت کردن در برنامه هاماچی
چت در برنامه hamachi
چت کردن در شبکه هاماچی-logmein hamachi
چت در محیط برنامه هاماچی-logmein hamachi

نکته پنجم:

 • در هاماچی تنها 5 سیستم میتوانند با هم شبکه شوند ولی کسی که سرور هست می تواند چند شبکه هاماچی بسازد و با ساخت سرور بقیه به شبکه های آن وصل شوند.

نکته ششم:

 • سرعت و اینترنت سرور خیلی روی تاخیر و کشش شبکه تاثیر دارد. latency Hamachi (تاخیر هاماچی) بین 50 تا140 هست.پس اگر تعداد اتصال به شبکه زیاد شوید باید سرعت و کشش سرور بالا باشد تا بتواند بدون تاخیر اتصالات را برقرار کند. پس هر چقدر نفرات بیشتر باشد به عنوان مثال 4 نفر بخواهند وصل شوند آن هم با ADSL مخابرات، latency بر روی 200 تا 300 می رود.

نکته هفتم:

 • تنظیمات برنامه هاماچی را به خوبی پیکربندی کنید تا تمام درایور هایی که به اشتراک می گذارید برای سایرین که شناختی با آنها ندارید نمایش داده نشود و حتی می توانید share را غیر فعال کنید.

نکته هشتم:

 • می توانید از برنامه هاماچی برای بازی هایی که قابلیت LAN دارند استفاده کنید.مثل بازی جنرال -کانتر-و…

سایت سازنده

خدمات Helpdesk در اکسیرعلم

اگر مشکلاتی در هنگام نصب برنامه و ویروسی شدن دستگاه خود مواجه شدید می توانید به ما اطلاع دهید تا بعد از بررسی مشکل راه حلی را برای رفع اشکالات شما مطرح کنیم.برای درخواست خدمات به لینک زیر وارد شوید.

درخواست خدمات هلپ دسک
خدمات هلپ دسک اکسیرعلم

خدمات هلپ دسک

 فروشگاه اکسیرعلم

برای خرید و دریافت آموزش های کاربری می توانید به قسمت فروشگاه اکسیرعلم بروید و از محصولات با کیفیت بهره مند شوید.برای رفتن به فروشگاه وارد لینک زیر شوید.

فروشگاه اکسیر علم
فروشگاه اکسیر علم

فروشگاه اکسیرعلم

10 دیدگاه برای “logmein hamachi -نصب و راهنمای برنامه هاماچی

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   مشکل خطای ping هاماچی شما باید بررسی بشه ،ممکنه تنظیمات هاماچی به خوبی انجام نشده باشه.برای حل مشکلتون به صفحه خدمات helpdesk مراجعه کنید و نرم افزار ریموت دسکتاپ را دانلود کنید و فرم درخواست را پر کنید تا بتونیم به سیستم شما وصل بشیم و مشکل را برطرف کنیم.

 1. روزبه م گفته:

  سلام
  برنامه hamachi را دانلود کردم و نصبش کردم اما نتونستم شبکه کنم. میشه مشکل من را رفع کنید.از کارشناس شما درخواست می کنم که به مشکل من رسیدگی کنن.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر .برای رفع مشکل برنامه hamachi می توانید از منو خدمات وارد صفحه خدمات هلپ دسک شوید و فرم درخواست پشتیبانی را پر کنید تا کارشناس ما با شما تماس بگیرد.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   بازی های تحت شبکه lan را می تونید با استفاده از برنامه hamachi به صورت چند نفره بازی کنید.برای بازی شبکه ای چند نفره برنامه هاماچی را در سیستم ها نصب کنید و بعد یک شبکه بسازید و دوستان را عضو شبکه هاماچی کنید.سپس وارد محیط بازی شده و به صورت چند نفره بازی کنید.برای شبکه کردن بازی های کامپیوتری بر روی آموزش شبکه کردن بازی های چنده نفره کلیک کنید.کانال تلگرام اکسیر علم را دنبال کنید.

  • exir elm گفته:

   سلام وقت بخیر
   فایل های فشرده رمز ندارد.
   راستی اگر سایت داری می تونی از خدمات ما برای افزایش بازدید سایت استفاده کنی.کافیه به صفحه خدمات سئو سایت اکسیر علم سر بزنی و درخواست خود را به کارشناس ما ارسال کنی.
   اگر قصد داری بدون محدودیت و با سرعت بالا هر فایلی را از اینترنت دانلود کنی،حتما دوره آموزش اینترنت دانلود منیجر را خریداری کن و به آسونی فایل ها را از سایت ها دانلود کن.
   برای اینکه از شر ویروس های سیستم خلاص بشی بر روی مقاله آموزش حذف کردن ویروس کلیک کن.

  • exir elm گفته:

   ما در فایل های فشرده زمر قرار نمیدیم اما اگر فایل فشرده رمز دار بود از این رمز دامنه سایت استفاده کنید.www.exirelm.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *